درها و کرکره های برقی – قیمت کرکره برقی
آگوست 15, 2021
خرید کرکره اتوماتیک – نصب کرکره برقی
آگوست 17, 2021
نمایش همه

نصب و راه اندازی کرکره برقی – قیمت کرکره برقی

نصب کرکره برقی در کرج :
برای نصب و راه اندازی کرکره برقی باید مراحلی را انجام بدهید که این مراحل به دست نصاب آن انجام می شود. قبل از نصب کرکره اتوماتیک، فرد نصاب باید درگاه و ابعاد درب را اندازه گیری کند و این کار چون به دقت بالایی نیاز دارد، پس کافیست یک فرد کار بلد را انتخاب کنید تا از بسیاری از مشکلات از قبیل اندازه نبودن کرکره جلوگیری بشود. عوامل موثری هستند که برای به وجود نیامدن مشکل، اعمال می شوند مانند نحوه نصب، نوع تیغه کرکره برقی و نوع موتور و… سپس بعد از اندازه گیری محل نصب باید درب قدیمی توسط نصاب ماهر تخریب و محیط پاکسازی شود.

نصب کرکره برقی

نصب کرکره برقی در سایر نقاط شهر :

می دانیم که تمام امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی با چندین درجه بالاتر برای شما فراهم آورده است. با نصب کرکره برقی در پنجره و درب خانه می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت نمایید و به همین علت استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد. شما می توانید همچنین مجموعه ما علاوه بر شهرهایی که در این مقاله مطرح کردیم نصب کرکره در پرند، نصب کرکره در کردان، نصب کرکره در کرج، نصب کرکره در فردیس، نصب کرکره در هشتگرد و سایر استان ها هم به طور تخصصی انجام می دهد.

بهترین کرکره برقی

 

قیمت کرکره برقی :

قیمت کرکره برقی از مجموع هزینه‌ی تیغه، موتور، نصب و آهن کشی، آهن، شفت و کرایه حمل تا پروژه محاسبه میگردد نصب کرکره برقی امروزه جهت تردد در مکانهایی چون ورودی منازل، ویلاها، سوله و سازه های صنعتی و اداری ، کرکره برقی کرج برای مراکز فروش و مغازه ها در کرج، کردان، ساوجبلاغ، نظر آباد، اشتهارد، فردیس و طالقان از شهرهای اطراف استان البرز نصب میگردند کرکره های برقی کرج عموما از جنس بیلت فابریک یا همان شمش آلومینیوم ۶۰۶۳ بوسیله دستگاه های اکسترود تولید و به مرحله ای که درجه سختی هم گفته میگردد میرسد در آخر با رنگ اکترواستاتیک مرحله تولید خاتمه می یابد . رنگ الکترو استاتیک بدین معناست که یون رنگ با یون های تیغه کرکره های برقی آلومینیوم هم سو و به خورد آن میرود که این نوع رنگ شدن تیغه باعث بوجود آمدن یک لایه عایق روی رنگ و جلوگیری از خط و خش برداشتن تیغه تا سالهای زیادی میشود.

کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09126788378