قیمت کرکره برقی ورودی – بهترین کرکره برقی اتومات
ژوئن 29, 2021
مدل درب حیاط کرکره ای – فروش درب کرکره ای
ژوئن 30, 2021
نمایش همه

قیمت کرکره برقی – بهترین کرکره برقی اتومات

موتور کرکره برقی
قبل از اشاره کردن به قیمت موتور کرکره اتوماتیک بهتر است ویژگی های آن را مورد بررسی قرار دهیم موتور کرکره برقی اتوماتیک مهمترین عضو کرکره برقی است، به کمک قدرت دورانی موتور است که شفت کرکره به چرخش در می آید و رول تیغه ها به حرکت به سمت بالا و پایین در می آید
مهمترین قسمت در کرکره اتوماتیک، بخش الکتریکی آن است. بخش الکتریکی یا موتور کرکره اتوماتیک در سه نوع متنوع در بازار موجود است.

موتور ساید: قوی‌ترین نوع موتور است و بیشتر برای کرکره‌های سنگین کاربرد دارد.
موتور توبولار: پرکاربرد‌ترین موتورها توبولارها هستند. آن‌ها قدرت کافی برای باز و بسته کردن کرکره‌هایی در اندازه‌های معمول را دارند. کیفیت آن‌ها نیز مطلوب است.
موتور سانترال: این موتورها گران هستند و نصبشان سخت است. البته عمر طولانی‌تر و کیفیت بالاتری دارند. اما در ایران کمتر مورد استفاده میگیرد.

کرکره برقی

اجزای تشکیل دهنده کرکره

تیغه : تیغه همان بدنه اصلی کرکره با ست که نمای کرکره را نیز می سازد و در جنس ها ورنگ های متنوع و مختلف موجود می باشد.
موتور : موتور کرکره نوعی ماشین الکتریکی که با برق کار می کند ، و تامین کننده ی نیروی اصلی کرکره است . موتورهای توبلار و ساید از انواع موتور کرکره هستند.
قوطی : برای نصب ریل کرکره باید در دو طرف آن، قوطی هایی با ابعاد مناسب نصب شود .
ریل : پروفیلی است یو (U) شکل که بصورت عمودی در دو طرف چپ و راست دهنه نصب می شود و رول تیغه ها در داخل آنها بالا و پایین می رود.

تیغه کرکره های برقی

کرکره برقی اتومات

مزیت استفاده از کرکره برقی :

کرکره‌های‌برقی انواعی از درب‌ها می‌باشند که با استفاده از نیروی الکتریسیته د رجهت عمودی بالا و پایین شده و منجر به باز و بسته شدن درب می‌شوند. کرکره‌های‌برقی در بعضی موارد مثل پارکینگ‌ها نقش درب را به طور کامل ایفا می‌کند و در سایر موارد به‌عنوان یک محافظ بر روی درب اصلی قرار می‌گیرند. کرکره‌برقی توسط یک موتور کنترل می‌شود و این موتور در بیشتر موارد به وسیله برق و یا در بعضی موارد به کمک انرژی خورشیدی عملکرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09126788378