جک پارکینگی – قیمت انواع جک پارکینگی
ژوئن 23, 2021
کرکره برقی مغازه – کرکره برقی اتومات پارکینگ
ژوئن 25, 2021
نمایش همه

نصب درب کرکره ای اتومات – انواع کرکره اتومات

کدام موتور و کدام تیغه کرکره برقی را انتخاب کنیم
به این علت که تعداد زیادی برند و مدل از موتور های کرکره برقی و همچنین تیغه های کرکره برقی موجود است باعث گمراهی بسیاری از دوستانی که خواهان خرید کرکره برقی مغازه و فروشگاه ، پارکینگ و یا یک فروشگاه می باشند شده است.

بهترین کرکره برقی

مقاومت تیغه آلومینیومی

همچنین باید بدانید که تیغه های کرکره برقی آلومینیومی نیز در برند های متنوع دارای وزن های بسیاری می باشند. شاید جالب باشد که بدانید وزن برخی از مدل های تیغه آلومینیومی کرکره برقی وزنی حتی بیشتر از تیغه های رول گیتر دارند. دلیل این امر این است که ممکن است ضخامت و تعداد پل های تیغه آلومینیموی کرکره برقی برای افزایش امینت بیشتر تیغه ها بیشتر شود.

از این جهت حتی در بسیاری از مواقع کسانی که نیاز به امنیت بیشتری را از جانب کرکره برقی استفاده می کنند. می توانند از تیغه های آلومینیومی کرکره برقی با ضخامت بیشتر و تعداد پل های بیشتر مثلا ۲ یا سه پل استفاده کنید.

کرکره برقی

رنگ تیغه کرکره برقی آلومینیومی

خوشبختانه کسانی که اقدام به خرید و استفاده از تیغه آلومینیومی می کنند بر خلاف برخی دیگر از تیغه ها می توانند از تنوع بسیار بالای رنگ ها و استیکر های مختلف بهره ببرند. از این جهت شما می توانید برای ایجاد هارمونی و دیزاین خاص خود از انواع رنگ های الکترواستاتیک کرکره برقی استفاده نمایید.

جک درب برقی و انواع آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09126788378