نصب انواع درب کرکره برقی
فروش کرکره برقی درب ورودی
فوریه 6, 2021
درب کرکره ای
هزینه نصب انواع کرکره برقی
فوریه 8, 2021
نمایش همه

قیمت بهترین جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ

جک درب

جک پارکینگ الکترومکانیکی
این مدل از جک های بازویی مناسب برای تردد های نسبتا پایین و همچنین درب های با عرض کم می باشد که به وسیله نیروی مکانیکی و گیربکس کار می کند. نوع عملکرد این جک درب پارکینگ به این صورت است که موتور کوچکی در قسمت بالایی بازوی جک قرار دارد که به کمک گیربکس به ماردون جک کمک می کند تا با افزایش و یا کاهش طول باعث باز و بسته شدن درب شود. از لحاظ ایمنی نیز به مانند درب های هیدرولیکی دارای سطح امنیت مناسبی است که با افزودن یک قفل برقی می توان با خیال آسوده به استفاده از آن پرداخت.

جک پارکینگی هیدرولیکی
این نوع از جک ها معمولا برای مصارف صنعتی و تجاری که با درب های سنگین و تردد های بالا مواجه هستیم استفاده می شود. اساس کارکرد این نوع از جک ها فشار روغن می باشد. برتری اساسی جک های هیدرولیک نسبت به الکترومکانیکی ها قدرت بسیار زیاد، توانایی کارکرد نامحدود و استهلاک بسیارپایین آن است. در مقابل از لحاظ قیمتی بسیار گرانتر از جک های الکترومکانیکی هست.

جک پارکینگی الکترو مکانیک
برای درب های سبک، باتردد پایین و با عرض کم استفاده می شود (ساختمان های مسکونی با تعداد واحد پایین) وبه وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند .

نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند.
جک پارکینگی الکترومکانیکی از لحاظ امنیت به مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم است و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند

کرکره برقی درب مغازه و ساختمان

با قرار دادن جک درب پارکینگ به درب های خود ، سناریوی فوق هرگز تکرار نخواهد شد. با لمس ساده یک دکمه از داخل اتومبیل ، دروازه های شما به طور خودکار پشت سر شما باز و بسته می شوند!

مزیت مناسب دیگر داشتن سیستم جک درب پارکینگ این است که در صورت ترکیب با دستگاه مخابره داخل ساختمان ، می توانید به راحتی با بازدیدکنندگان دروازه خود کنار بیایید ، بدون اینکه ملک خود را ترک کنید. شما می توانید با استفاده از یک دکمه روی تلفن گوشی یا صفحه ویدیو ، ورود را به سادگی و با اطمینان مجاز یا رد کنید. این امر به ویژه برای افراد مسن که ممکن است نتوانند به سرعت به دروازه های خود برسند یا برای داشتن خواص با مسیرهای طولانی رانندگی راحت ترند.
جک پارکینگی فدینی Fadini ایتالیا
این برند نیز محصول کشور ایتالیا است که به عنوان یکی از اولین شرکت های متخصص در زمینه درب اتوماتیک شناخته می شود.این جک دارای گستره ی نسبتا بزرگی از محصولات هست که بر روی انواع درهای لولایی قابل نصب می باشد. این جک از نوع هیدرولیک می باشد که مناسب برای تردد بالای ۳۰ مرتبه در ساعت هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09126788378