نصب کرکره اتومات
مزیت نصب انواع کرکره برقی
ژانویه 28, 2021
جک درب پارکینگ
خرید انواع جک درب پارکینگ در تهران و کرج
ژانویه 31, 2021
نمایش همه

انواع راهبند و مزیت نصب آنها

انواع راه بند

 

امروزه مدار راهبند به گونه ای طراحی شده اند که بتوان آنها را به انواع کنترل ترددهوشمند در پارکینگ هو مجهز کرد ،مانند: سیستم های تگ خوان، پلاک ها و غیره. استفاده از این سیستم در محیط‌های شلوغ مانند مجتمع ها در حفظ ایمنی و مدیریت پارکینگ بسیار مفید می باشد. حتی می توان با کمک یک راهبند که مجهز به سیستم RFID میباشد ترددها را ثبت کنید تا در مواقع لزوم رفت و آمدها را چک کنید. یک راهبند دارای یک بوم افقی از جنس آلومینیوم محکم است که به عنوان سد یا مانع برای اتومبیل های غیر مجاز است، که این بوم به یک پایه ثابت متصل است که در آن پایه موتور اصلی AC و گیربکس و پیستون های قفل کننده وجود دارد.

چه عواملی در انتخاب راهبند مناسب با امنیت بالا برای برآوردن نیاز شما باید در نظر گرفته شود؟!

درست مانند قرار دادن پنجره ها و درب ها، برای یک واحد تجاری، مسکونی و …، در طول مراحل ساخت استفاده از موانع با امنیت بالا، یکی از قسمت های اساسی هر پروژه است.

تاثیرات مهم با انتخاب یک راهبند به عنوان مانع امنیتی در زندگی روزمره:

عامل اصلی برای انتخاب محصول مناسب با توجه به نیاز شما وجود دارد که هنگام تصمیم گیری می توانید تمامی یا بخشی از آن را در نظر بگیرید.

: طراحی

چگونه می توان به بهترین شکل از ورودی خود محافظت کرد و اجازه نداد هر کسی بدون مجوز وارد محدوده ما شود، با انتخاب یک راهبند که طراحی شده به صورت اتومات فقط اجازه عبور را به اشخاص در نظرگرفته بدهد. اکثر افراد به دنبال راهبندی هستند که روی تایمر کار کند که این امر ا مستلزم انتخاب سدی است که اتوماسیون را ارائه دهد.

ارزانترین دوربین مدار بسته

: هزینه

از دیگر عواملی که در انتخاب یک راهبند موثر است هزینه آن می‌باشد که افراد با توجه به بودجه خود باید راهبند مورد نیازشان را تهیه کنند.

: عملکرد

هر راهبند بر اساس کارخانه و کشور سازنده اش و نوع برآورده کردن نیاز مصرف کننده ها دارای عملکرد متفاوتی می باشد که معمولا راهبندهایی که از لحاظ قیمتی بالاتر هستند آپشن ها و عملکردهای بهتری را ارائه می دهند .شما باید بر اساس نوع نیازتان راه بندی را انتخاب کنید که عملکرد مفیدی را برای بالا بردن امنیت محل تان به شما ارائه کند.

: زیبایی شناسی

علاوه بر کارکرد راهبند زیبایی شناسی هم جز معیارهای مهم برای انتخاب یک راهبند می باشد. افراد انتظار دارند محیطشان علاوه بر دارا بودن امنیت، در نگاه ها زیبا هم به نظر برسد.

: جنس بدنه

راهبردها در مناطق متفاوت در شرایط آب و هوایی متفاوت نصب می شوند ،پس از لحاظ جنس بدنه باید انتخاب درستی داشته باشیم به عنوان مثال، شهرکی در کنار ساحل که هم با رطوبت بالا و هم با آب شور مواجه است، پس از لحاظ بدنه باید مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدگی را داشته باشد.

سرعت جابجایی راهبندها
راهبندها سرعت بالایی برای جابجایی ندارند و خیلی آهسته حرکت می‌کنند.
سوالی که در این میان به وجود می‌آید این است که در هنگام قطعی برق، راهبند چگونه کار می‌کند؟
در پاسخ به این سوال می‌توان گفت موتوری در راهبند تعبیه شده که دارای یک سیستم یو پی اس و باتری است که در زمان نبود برق بتواند برای چندین ساعت راهبند را به حرکت درآورد.

عکس کرکره درب برقی

هنگانی که برق دوباره متصل شد، یو پی اس دوباره شروع به شارژ شدن می‌کند.

مدت زمانی که طول می‌کشد راهبند باز و بسته شود، حدود ۶ الی ۸ ثانیه است اما راهبندهایی که موتور قوی دارند در بازه زمانی ۴ ثانیه باز و بسته می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09126788378