کرکره برقی
نصب انواع درب کرکره ای ورودی پارکینگ
ژانویه 21, 2021
کرکره برقی
نصب کرکره برقی اتومات پارکینگ
ژانویه 24, 2021
نمایش همه

بهترین نوع جک درب پارکینگ

جک درب

جک روی درب

چیزی که در هنگام نزدیک شدن به بزرگراه ، بهتر از مجموعه ای آرام از جک درب پارکینگ می گوید «Luxury». سیستم های جک درب پارکینگ هنگام خرید برای مشاهده ملک و حرکت سریع دروازه ها برای آنها ، اولین تصور را برای خریداران بالقوه ایجاد می کنند.

ارزش اینكه از نظر جذابیت محدودكننده می تواند از نظر مطلوب تر كردن املاك شما در نزد خریداران فراهم شود ، ارزش این را ندارد كه نادیده گرفته شود ، در حالی كه باعث می شود سر و شانه های آن بالاتر از خانه های دیگری باشد.

با بیان این نوع اظهارات در اولین نقطه ورود آنها به مسیر عبور ، به شما کمک می کند تا این تصور را داشته باشید که خاصیت از هر نظر بطور استثنایی حفظ می شود و این باعث می شود تجربه دید مثبت تری داشته باشید.

حتی اگر خانه خود را نمی فروشید … هیچ چیز راضی کننده تر از تماشای دروازه هایتان نیست که هنگام ورود به خانه با جادو در مقابل شما باز می شوند!

 

راحتی ، حق شما در نوک انگشتان شماست

صحنه را تصویر کنید … باران است ، تاریک است و شما فقط از یک کار طولانی به خانه رانده اید. در حالی که دروازه خود را به صورت دستی باز می کنید ، خیس می شوید ، قبل از آنکه دوباره از پایین مسیر عبور کنید تا در پشت شما ببندد. چه عاقبت بدبختی برای روز تو!

با قرار دادن جک درب پارکینگ به درب های خود ، سناریوی فوق هرگز تکرار نخواهد شد. با لمس ساده یک دکمه از داخل اتومبیل ، دروازه های شما به طور خودکار پشت سر شما باز و بسته می شوند!

هزینه نصب کرکره برقی

مزیت مناسب دیگر داشتن سیستم جک درب پارکینگ این است که در صورت ترکیب با دستگاه مخابره داخل ساختمان ، می توانید به راحتی با بازدیدکنندگان دروازه خود کنار بیایید ، بدون اینکه ملک خود را ترک کنید. شما می توانید با استفاده از یک دکمه روی تلفن گوشی یا صفحه ویدیو ، ورود را به سادگی و با اطمینان مجاز یا رد کنید. این امر به ویژه برای افراد مسن که ممکن است نتوانند به سرعت به دروازه های خود برسند یا برای داشتن خواص با مسیرهای طولانی رانندگی راحت ترند.
جک پارکینگی فدینی Fadini ایتالیا
این برند نیز محصول کشور ایتالیا است که به عنوان یکی از اولین شرکت های متخصص در زمینه درب اتوماتیک شناخته می شود.این جک دارای گستره ی نسبتا بزرگی از محصولات هست که بر روی انواع درهای لولایی قابل نصب می باشد. این جک از نوع هیدرولیک می باشد که مناسب برای تردد بالای ۳۰ مرتبه در ساعت هست. برخی از مشخصات فنی جک فادینی به شرح زیر است :

قابلیت آزاد شدن در مواقع اظطراری

براکت های مستحکم و ضد زنگ

تنوع محصول برای گستره عرض درب ۱٫۸ تا ۷ متر

دوسرعته بودن

بدنه فلزی مناسب برای شرایط آب و هوایی سخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button09126788378