کرکره برقی
مقاوم ترین کرکره های برقی
دسامبر 20, 2020
درب های کرکره ای ریموت دار
درب های کرکره ای ریموت دار
دسامبر 21, 2020
نمایش همه

دوربین های مدار بسته فروشگاهی

ارزانترین دوربین مدار بسته

دوربین های مدار بسته فروشگاهی

آیا دوربین مداربسته جیبی یا دوربین‌های مخفی امکان دید در شب دارند؟
در اکثر دوربین‌های مداربسته چون دوربین های مدار بسته فروشگاهی امکان دید در شب وجود دارد. ازآنجایی‌که این عملیات توسط نور مادون‌قرمز اتفاق می‌افتد بنابراین امکان مخفی سازی این نورها که روشن می‌شوند وجود ندارد زیرا مخفی کردن این نوع نور کمی دشوار به نظر می‌رسد.

آیا نصب دوربین مداربسته مخفی نیاز به مجوز دارد؟
بله حتی در صورت اثبات جرم فردی که در آن مکان از آن فیلم‌برداری شده است این اقدام جرم محسوب می‌شود برای این اقدام می‌توانید از نیروی انتظامی مجوزهای لازم را اخذ نمایید. بدون اخذ مجوز نصب دوربین مداربسته مخفی جریمه یا پیگرد قانونی خواهد داشت.
تشخیص دوربین مخفی با استفاده از اپلیکیشن
برای تشخیص وجود یا عدم وجد دوربین مخفی یا دوربین مداربسته جیبی در محل یک روش عمده بسیار مفید و کاربردی به نام تشخیص با استفاده از اپلیکیشن ها وجود دارد.
با استفاده از اپلیکیشن ها و نرم‌افزارهایی مانند Hidden Camera Detector که هم برای اندروید و هم برای ios موجود است، می‌توان به وجود دوربین مداربسته جیبی در محل پی برد. این نرم‌افزار از بهترین اپلیکیشن‌های موجود برای تشخیص دوربین مداربسته مخفی است که به‌صورت رایگان می‌توانید آن را دانلود کنید.
کارکرد این اپلیکیشن به این صورت است که بعد از دانلود و نصب آن را اجرا کنید. بعد از اجرا با استفاده از گوشی خود به بررسی محل موردنظر بپردازید.

 

نمونه های واقعی کشف شده دوربین های جاسوسی عجیب و مخفی!!!
ایده دوربین‌های مخفی برای جاسوسی واقعاً ترسناک است ولی اگر واقع‌بین باشیم، در عین حال جاسازی ابزار ثبت تصاویر در اشیا معمولی واقعاً جذاب می‌نماید. خلاقیت و ابتکاری که برای ساختن این وسایل صرف می‌شود، در کنار نوآوری‌های تکنولوژیک که معمولاً جلوتر از زمان خود هستند، همه ما را به خود جذب می‌کند. قطعا در عصر حاضر بدست آوردن یک دوربین بسیار کوچک که بتوان از آن به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کرد بسیار آسانتر و سریعتر از سال های ۱۹۷۰ باشد. دوربین های جاسوسی در قدیم به عنوان یک سلاح کلیدی در عملیات های شناسایی و جمع آوری اطلاعات توسط نهاد های امنیتی و جاسوسی استفاده میشد.

کرکره برقی اتوماتیک در تهران

هنگامی‌که وارد مکان‌هایی می‌شوید و قصد دارید مدتی را در آنجا اقامت گزینید. سعی کنید از عدم وجود این ابزارهای جاسوسی اطمینان حاصل کنید. این ابزار ممکن است در هتل‌ها و اتاق‌های پرو به‌کاربرده شوند. بسیاری از افراد گرفتار تصاویر این دوربین‌ها شده‌اند و پس از انتشار این فیلم‌ها در فضاهای مجازی آسیب زیادی دیده‌اند.
باید دقت داشته باشید که فضای زندگی شخصی هر فردی دارای حریم خصوصی آن شخص است و تنها در آن چارچوب احساس راحتی می‌کند. پس تا جایی که می‌توانید وارد حریم خصوصی افراد نشوید و با استفاده از ابزارهای جاسوسی این حریم را تخریب نکنید.
باید به این نکته توجه کرد که هنگام استناد به تصاویر این دوربین‌ها ممکن است فرد به‌عنوان مجرم در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button8378 678 0912