کنترل کننده درهای ورودی آپارتمان
کاربردی ترین جک درب پارکینگ
دسامبر 17, 2020
دوربین مدار بسته مناسب ویلا باغ
دوربین مدار بسته مناسب ویلا باغ
دسامبر 19, 2020
نمایش همه

بهترین دوربین مدار بسته ویلا و دزدگیر ویلا

دوربین مدار بسته مناسب ویلا باغ

بهترین دوربین مدار بسته ویلا و دزدگیر ویلا

 

آیا دوربین های مخفی بصورت بیسیم هستند؟
تقریبا تمامی دوربین های مخفی و جاسوسی  یا دوربین مدار بسته ویلا و دزدگیر ویلا بیسیم  هستند . یعنی دارای باطری بوده و با قرار دادن کارت حافظه در دوربین می توانید تصاویر را ذخیره کنید . مدل های خاصی از دوربین مخفی می توانند تصاویر را به صورت بیسیم نیز بر روی تلفن همراه شما منتقل کنند . انواعی از دوربین های مخفی نیز کابلی بوده و باید به برق و دستگاه رکوردر متصل شوند
کوچکترین دوربین مخفی دارای چه ابعادی است ؟
در صنعت دوربین های مخفی و دوربین جاسوسی هر روز شاهد تکنولوژی های بالاتر و اندازه های کوچکتر هستیم . در حال حاضر کوچکترین دوربین جاسوسی به اندازه بند انگشت است

ایا دوربین های بسیار کوچک جاسوسی دارای مادون قرمز برای دید در شب هستند؟
دوربین های مداربسته مجهز به مادون قرمز دارای LED هایی هستند که این نور را تامین می کند . این LED ها در تاریکی مطلق نور قرمز کمرنگی از خود ساطع می کنند که استفاده از آن ها در دوربین های مخفی و جاسوسی باعث آشکار شدن محل قرار گیری دوربین می شود از این رو معمولا دوربین های جاسوسی LED مادون قرمز ندارند و با روش تقویت نور دید در تاریکی را تامین می کنند.

ثبت تصاویر در اشیا معمولی واقعاً جذاب می‌نماید. خلاقیت و ابتکاری که برای ساختن این وسایل صرف می‌شود، در کنار نوآوری‌های تکنولوژیک که معمولاً جلوتر از زمان خود هستند، همه ما را به خود جذب می‌کند. قطعا در عصر حاضر بدست آوردن یک دوربین بسیار کوچک که بتوان از آن به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کرد بسیار آسانتر و سریعتر از سال های ۱۹۷۰ باشد. دوربین های جاسوسی در قدیم به عنوان یک سلاح کلیدی در عملیات های شناسایی و جمع آوری اطلاعات توسط نهاد های امنیتی و جاسوسی استفاده میشد.

کرکره برقی بی صدا و قیمت آنها

یک دوربین جاسوسی تعبیه شده در کیف که می تواند بغل یک زیپ باشد چرا که خطوط زیپ باعث می شود چشم قادر به تشخیص آن نباشد. همچنین استفاده از کیف های زنانه و مردانه مشکی می تواند دوربین مخفی را به یک دوربین مخفی متحرک تبدیل کند. این دوربین های مداربسته مخفی توانایی نگهداری شارژ با زمان بالا را دارند.

دوربین مخفی و سیستم های جاسوسی در دنیای واقعی
در سراسر جهان شرکت های مختلفی در زمینه تولید دوربین مداربسته مخفی , دوربین جاسوسی , سیستم های شنود صدا , سیستم های ردیاب و دیگر تجهیزات کنترل افراد فعالیت می کنند . طراحان این شرکت ها هر روز به دنبال ایده های جدیدتری در مورد ساخت دوربین مخفی هستند که امکان کشف پایین تری داشته و بتواند امکانات بیشتری را به کاربر ارائه دهد.

موارد زیر انواع دوربین های جاسوسی است که هم اکنون ساخته شده و ممکن است هر لحظه در حال جاسوسی از شما باشند:

 

دوربین مخفی جاسوئیچی ( ریموت خودرو )
این نوع از دوربین مخفی, یک سیستم فیلم برداری جاسوسی همه فن حریف است . مزیت اصلی این دوربین مخفی قابل حمل بودن و قرارگیری در دست برای کنترل زاویه دید بدون جلب توجه است . عیب این دوربین مخفی ریموتی هم مدت کارکرد باتری کم است. معمولا به دلیل سایز کوچک دوربین مخفی ریموتی و طبعا سایز کوچک باتری آن بیشتر از ۳۰ دقیقه نمی تواند روشن بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button8378 678 0912