قیمت کنترل کننده درب پارکینگ
قیمت کنترل کننده درب پارکینگ
دسامبر 8, 2020
انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها
انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها
دسامبر 10, 2020
نمایش همه

فروش دوربین مدار بسته جاسوسی

انواع دوربین مخفی مدار بسته

فروش دوربین مدار بسته جاسوسی

 

دوربین جاسوسی عکسبرداری ساعت مچی

ساعت دوربین دار یا دوربین ساعت دار؟ هم اکنون نسل جدید این نوع دوربین مدار بسته جاسوسی را با کیفیت بالا می توانید در بازار بیابید و دیگر ابزار جاسوسی محسوب نمی شوند بلکه ابزار سرگرمی هستند. اما در قدیم و سالهای ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ اینطور نبود و ساعت های دوربین دار یکی از بهترین ابزار برای جاسوسان بود.

 

عموم مردم تصوراتی در ذهن آنها شکل گرفته که خلق شده توسط فیلم های سینمایی است اما در دنیای واقعی داستان کمی متفاوت است. دوربین مداربسته مخفی در سایز و اندازه یک نخود وجود ندارد! یا دوربین جاسوسی که بتوانید در هر مکان در چند ثانیه قرار دهید و تصاویر آن را کیلومتر ها آن طرف تر ببینید عملا وجود خارجی ندارد.

دوربین جاسوسی تفنگی!!!
هنوز سازنده این دوربین به اصطلاح جاسوسی را پیدا نکرده‌ایم، و از آنجایی که ساخت آن به سال ۱۸۸۲ بر می‌گردد شانس کمی هم برای زنده یافتن او داریم. لطفاً یک نفر به دیار باقی پیامک بزند و از او بپرسد: مرد حسابی، چطور می‌شود با نشانه رفتن یک اسلحه به سمت کسی، بدون برانگیختن توجه‌ها از او عکس گرفت؟ بگذریم، به هر حال ایده مخفی کردن یک دوربین در تفنگ الکی، آن هم در قرن نوزدهم واقعاً درخشان است.

 

نمونه های واقعی کشف شده دوربین های جاسوسی عجیب و مخفی!!!
ایده دوربین‌های مخفی برای جاسوسی واقعاً ترسناک است ولی اگر واقع‌بین باشیم، در عین حال جاسازی ابزار ثبت تصاویر در اشیا معمولی واقعاً جذاب می‌نماید. خلاقیت و ابتکاری که برای ساختن این وسایل صرف می‌شود، در کنار نوآوری‌های تکنولوژیک که معمولاً جلوتر از زمان خود هستند، همه ما را به خود جذب می‌کند. قطعا در عصر حاضر بدست آوردن یک دوربین بسیار کوچک که بتوان از آن به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کرد بسیار آسانتر و سریعتر از سال های ۱۹۷۰ باشد. دوربین های جاسوسی در قدیم به عنوان یک سلاح کلیدی در عملیات های شناسایی و جمع آوری اطلاعات توسط نهاد های امنیتی و جاسوسی استفاده میشد.

قیمت نصب انواع جک درب پارکینگ

هنگامی‌که وارد مکان‌هایی می‌شوید و قصد دارید مدتی را در آنجا اقامت گزینید. سعی کنید از عدم وجود این ابزارهای جاسوسی اطمینان حاصل کنید. این ابزار ممکن است در هتل‌ها و اتاق‌های پرو به‌کاربرده شوند. بسیاری از افراد گرفتار تصاویر این دوربین‌ها شده‌اند و پس از انتشار این فیلم‌ها در فضاهای مجازی آسیب زیادی دیده‌اند.
باید دقت داشته باشید که فضای زندگی شخصی هر فردی دارای حریم خصوصی آن شخص است و تنها در آن چارچوب احساس راحتی می‌کند. پس تا جایی که می‌توانید وارد حریم خصوصی افراد نشوید و با استفاده از ابزارهای جاسوسی این حریم را تخریب نکنید.
باید به این نکته توجه کرد که هنگام استناد به تصاویر این دوربین‌ها ممکن است فرد به‌عنوان مجرم در نظر گرفته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button8378 678 0912