انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها
انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها
دسامبر 10, 2020
کرکره برقی درب برقی آپارتمان
کرکره برقی درب برقی آپارتمان
دسامبر 12, 2020
نمایش همه

انواع دوربین مخفی مدار بسته

انواع دوربین مخفی مدار بسته

انواع دوربین مخفی مدار بسته

 

 

عموم مردم تصوراتی که ذهن آنها شکل گرفته در مورد سیستم های جاسوسی و دوربین مخفی مدار بسته به فیلم های سینمایی اما در دنیای واقعی داستان کمی متفاوت است. (دوربین مداربسته مخفی )به اندازه یک نخود وجود ندارد! یا دوربین جاسوسی که بتوانید در هر مکان در چند ثانیه قرار دهید و تصاویر آن را کیلومتر ها آن طرف تر ببینید عملا وجود خارجی ندارد.

استفاده از دوربین لامپی به عنوان دوربین مخفی
فلسفه ساخت دوربین های لامپی , تولید یک دوربین مداربسته مخفی یا دوربین جاسوسی نبوده. این یک سیستم دوربین مداربسته بیسیم است که امکانات فراوانی دارد و به شکل لامپ ساخته شده تا کاربر بدون نیاز به سیم کشی و تخریب های ناشی از سیم کشی بتواند به آسانی دوربین را بر روی سرپیچ لامپ متصل نماید.

دوربین های مداربسته لامپی دارای وای فای بوده و می توان به آسانی تصاویر زنده و ضبط شده دوربین را بر روی تلفن همراه مشاهده کرد . همچنین در دوربین های لامپی این امکان وجود دارد که بتوان تصاویر دوربین را از راه دور نیز بوسیله اینترنت به خوبی مشاهده کرد .دوربین های لامپی دارای لنز ۳۶۰ درجه بوده و از حافظه Micro SD پشتیبانی می کند. دوربین های لامپی از نظر قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند و می توان آنها را در بازار ایران از ۳۰$ تا ۹۰$ خریداری کرد.

برای مشاهده و خرید انواع دوربین لامپی می توانید به صفحه ” جشنواره فروش دوربین لامپی ” مراجعه نمایید. همچنین ارزانترین دوربین لامپی بازار را در ایران می توانید در صفحه ” دوربین لامپی ” مشاهده نمایید.

بهترین کرکره برقی مغازه

آیا دوربین های مخفی بصورت بیسیم هستند؟
تقریبا تمامی دوربین های مخفی و جاسوسی بیسیم هستند . یعنی دارای باطری بوده و با قرار دادن کارت حافظه در دوربین می توانید تصاویر را ذخیره کنید . مدل های خاصی از دوربین مخفی می توانند تصاویر را به صورت بیسیم نیز بر روی تلفن همراه شما منتقل کنند . انواعی از دوربین های مخفی نیز کابلی بوده و باید به برق و دستگاه رکوردر متصل شوند
کوچکترین دوربین مخفی دارای چه ابعادی است ؟
در صنعت دوربین های مخفی و دوربین جاسوسی هر روز شاهد تکنولوژی های بالاتر و اندازه های کوچکتر هستیم . در حال حاضر کوچکترین دوربین جاسوسی به اندازه بند انگشت است

ایا دوربین های بسیار کوچک جاسوسی دارای مادون قرمز برای دید در شب هستند؟
دوربین های مداربسته مجهز به مادون قرمز دارای LED هایی هستند که این نور را تامین می کند . این LED ها در تاریکی مطلق نور قرمز کمرنگی از خود ساطع می کنند که استفاده از آن ها در دوربین های مخفی و جاسوسی باعث آشکار شدن محل قرار گیری دوربین می شود از این رو معمولا دوربین های جاسوسی LED مادون قرمز ندارند و با روش تقویت نور دید در تاریکی را تامین می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button8378 678 0912