انواع دوربین مخفی مدار بسته
فروش دوربین مدار بسته جاسوسی
دسامبر 10, 2020
انواع دوربین مخفی مدار بسته
انواع دوربین مخفی مدار بسته
دسامبر 10, 2020
نمایش همه

انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها

انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها

انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها

 

می‌گردد شانس کمی هم برای زنده یافتن او داریم. لطفاً یک نفر به دیار باقی پیامک بزند و از او بپرسد: مرد حسابی، چطور می‌شود با نشانه رفتن یک اسلحه به سمت کسی، بدون برانگیختن توجه‌ها از او عکس گرفت؟ بگذریم، به هر حال ایده مخفی کردن یک دوربین در تفنگ الکی، آن هم در قرن نوزدهم واقعاً درخشان است.

دوربین جاسوسی جاسوسی کبوتری!!!

قبل از ساخته شدن هواپیماهای جاسوسی و پهپادها CIA چطور تصاویر هوایی می‌گرفت؟ چرا راه دور برویم، به کمک کبوترها!!! چه چیزی از این پرنده‌های مظلوم و منادی صلح بهتر. کمتر کسی ممکن است سرش را به آسمان بلند کرده و شک کند که یک دوربین زیر شکم این سبک بال‌ها بسته شده.

دوربين مخفی سنگی
تنها چیزی که از یک سنگ خنثی‌تر است، سیب زمینی است. البته که سیب زمینی همه جا پیدا نمی‌شود، ولی سنگ چرا! هیچ کس هم به آن نگاه نخواهد کرد، چه برسد به اینکه از خودش بپرسد: آیا ممکن است این سنگ حریم خصوصی را نقض کند؟ از اینها گذشته، امسال سال ۲۰۱۲ است، آدم باید از همه چیز کمی بیشتر از قبل بترسد.

 دوربین جاسوسی یک ایده بسیار جالب و منحصر به فرد برای رهایی پلیس ها از کشیک دادن درب منزل مجرمان بوده . به جای آن یک سنگ قرار می دهند.

دوربین های مداربسته مخفی تخیلی و سینمایی
همه ما در فیلم های سینمایی , صحنه های بسیار هوشمندانه ای را دیده ایم که سیستم های دوربین مخفی و جاسوسی چطور به کمک شخصیت های داستان می آیند و حقایق بسیاری را برای آنها آشکار می کنند . اما در دنیای واقعی کاربرد تکنولوژی دوربین مداربسته مخفی و آشکار به صورت دیگری است.

کرکره درب برقی اتوماتیک چه مزیتی دارد

در زیر نمونه هایی از دوربین مخفی و دوربین مداربسته جاسوسی تخیلی را آورده ایم که با استدلالات علمی و فنی , عملا وجود خارجی ندارند.

 

عکس هایی از انواع دوربین های جاسوسی , مداربسته مخفی و دوربین های پنهان شده که البته خیلی منطقی به نظر نمیرسه!!!
باتری دوربین های مخفی شارژی چند ساعت می تواند دوربین را روشن نگاه دارد؟
باتری های دوربین های مخفی به دلیل ماهیت کوچک دوربین ها , بسیار کوچک هستند و عموما در هنگام شارژ کامل بسته به مدل و اندازه بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه می توانند روشن بوده و فیلم برداری کنند. باتری دوربین مخفی بسته به مدل بین ۲ تا ۸ ساعت برای شارژ کامل زمان نیاز دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button8378 678 0912