مزایای دوربین مدار بسته
مزایای دوربین مدار بسته
دسامبر 7, 2020
کرکره برقی
درب کرکره ای اتومات و مشخصات آنها
دسامبر 8, 2020
نمایش همه

خرید دوربین مداربسته

انواع دوربین جاسوسی و مشخصات آنها

خرید دوربین مداربسته

 

 

نمونه های واقعی کشف شده دوربین های جاسوسی عجیب و مخفی!!!
ایده دوربین‌های مخفی با دوربین مداربسته برای جاسوسی واقعاً ترسناک است ولی اگر واقع‌بین باشیم، در عین حال جاسازی ابزار ثبت تصاویر در اشیا معمولی واقعاً جذاب می‌نماید. خلاقیت و ابتکاری که برای ساختن این وسایل صرف می‌شود، در کنار نوآوری‌های تکنولوژیک که معمولاً جلوتر از زمان خود هستند، همه ما را به خود جذب می‌کند. قطعا در عصر حاضر بدست آوردن یک دوربین بسیار کوچک که بتوان از آن به عنوان دوربین جاسوسی استفاده کرد بسیار آسانتر و سریعتر از سال های ۱۹۷۰ باشد. دوربین های جاسوسی در قدیم به عنوان یک سلاح کلیدی در عملیات های شناسایی و جمع آوری اطلاعات توسط نهاد های امنیتی و جاسوسی استفاده میشد.

شاید اگر شما الان به سال های ۱۹۷۰ منتقل شوید به دلیل داشتن گوشی هوشمند و دوربین روی آن به عنوان جاسوس دستگیر و محاکمه شوید.

در ادامه مطلب، ۱۲ دوربین عجیب را به شما معرفی می‌کنیم که واقعاً در عملیات‌های جاسوسی گذشته به کار گرفته شده‌اند و بعد از این همه سال لو رفته اند.

دوربین های مداربسته مخفی که بانام hidden camera وspy cam نیز شناخته می شوند به دوربین هایی گفته می شود که بطور کامل مخفی بوده و تصاویر را در داخل

حافظه خود (حافظه SD) ویا هارد دستگاه ضبط دیجیتال(DVR) ذخیره میکنند.در مقاله ی خرید دوربین مداربسته مخفی بیسیم به معرقی انواع دوربین های مخفی می پردازیم.

در بعضی از این دوربین ها امکان ارسال تصاویر با استفاده از نرم افزار و Wifi به تلفن همراه وجود دارد.

کرکره برقی درب آپارتمان

دوربین مداربسته مخفی برای ضبط فعالیت‌های افراد، بدون آگاهی آن‌ها استفاده می‌شود. این دوربین‌ها به گونه‌ای نصب می‌شوند که از دید افراد پنهان بمانند یا به

شکل وسیله‌ای دیگر در می‌آیند، تا قابل شناسایی نباشند. به همین دلیل هم آن‌ها را در فضاهای خارج از دید، به صورت شی غیرقابل شناسایی جاساز می‌کنند.

دوربین مداربسته مخفی را می‌توان داخل گوشی‌های تلفن همراه، عروسک، خودکار، لوازم جانبی تلوزیون و غیره جاسازی کرد. در دسترس بودن و هزینه پایین این

دوربین‌ها باعث گسترش استفاده از آن‌ها شده است. نصب و استفاده از این دوربین‌ها بدون مجوز، به علت نقض حریم شخصی، پیگرد قانونی دارد.

معمولا هم افراد درخواست دوربین های مخفی بی سیم را دارند چرا که به راحتی قابل جابجایی اند و در کل قدرت مانور روی این دسته از دوربین ها بالا هست.
دوربین مداربسته مخفی بیسیم
این نوع دوربین های مداربسته مخفی به دلیل نوع نصب و راه اندازی کاملا مخفی بوده و نیاز به هیچ گونه کابل کشی ویا دستگاه ضبط دیجیتال (DVR)ندارند.

از انواع مدل های این نوع از دوربین های مداربسته جاسوسی می توان دوربین های خودکاری،ساعت عقربه ای،ساعت مچی دیجیتال،ساعت مچی هوشمند،ساعت

دیواری،شارژر،پاوربانک ،دکمه پیراهن،پیچ،ریموت دزدگیر،ورزشکاری و…را نام برد.

ولی جدیدا دوربین های مخفی بیسیم تحت عنوان دوربین های مخفی فلتی در بازار ایران زیاد شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button8378 678 0912