جک درب پارکینگ
جک در پارکینگی
آبان ۲۴, ۱۳۹۹
مقاوم ترین کرکره برقی
آبان ۲۴, ۱۳۹۹
نمایش همه

بهترین کرکره برقی مغازه

کرکره فولادی

بهترین کرکره برقی مغازه

از مهمترین و بهترین کرکره برقی مغازه می توان به تیغه کرکره فول پانچ ( آبکشی ) اشاره نمود این نوع تیغه کرکره ظاهر زیبایی دارد و اگر از دور به آن نگاه کنیم داخل مغازه دیده می شود ، نوع دیگر کرکره برقی تیغه امنیتی گیتر می باشد که در عکس زیر در سمت چپ قرار دارد و مزیت آن امنیت بسیار بالا و دیده شدن داخل کرکره است و نقطه ضعف آن قیمت بالا و ایجاد صدا در هنگام بالا و پایین شدن است
کرکره برقی تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد.

جهت انتخاب کرکره مغازه باید دو مورد را در نظر داشته باشیم :
انتخاب نوع تیغه کرکره با توجه ظاهر تیغه ، ابعاد کرکره و قیمت آن
انتخاب موتور کرکره مناسب با توجه به ابعاد و وزن تیغه انتخابی و فضای موجود در بالای کرکره جهت قرارگیری رول و موتور
پرکاربردترین تیغه های کرکره برقی مغازه، تیغه آلومینیوم و تیغه پلی کربن شفاف می باشند .تیغه پلی کربن ، برای کرکره هایی با ابعاد حداکثر تا ۶ متر و تیغه آلومینیومی برای کرکره هایی با ابعاد حداکثر تا ۱۲ متر قابل نصب می باشد. همچنین برای کرکره های کوچک و متوسط از تیغه آلومینیومی سایز ۸۰ و و برای کرکره های بزرگ ، از تیغه آلومینیومی سایز ۱۰۰ استفاده می شود .

کنترل کننده درب برقی به چه معناست

کرکره برقی پارکینگ
کرکره برقی ، یا برای درب ورودی اصلی پارکینگ و یا برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به پارکینگ بعد از درب اصلی به عنوان درب دوم نصب می شود. یا ورودی رمپ های که دارای محدودیت فضا می باشند استفاده می شود.

قیمت کرکره برقی پارکینگ

باید توجه داشت که درب کرکره ای پارکینگ چه به عنوان درب اصلی و چه بعنوان درب دوم ، نصب شود نحوه ی اجرا و نوع موتور و تیغه آن تفاوتی ندارد . در مجموع با توجه به اینکه کرکره بصورت رنگ آمیزی شده و بهمراه موتور نصب می شود بسیار سریعتر و البته ارزانتر و مقرون بصرفه تر از ساخت درب آهنی و نصب جک برقی پارکینگ می باشد.

ویژگی های مهم کرکره ضد سرقت پنجره:

ایجاد فضای آرام و خصوصی
کرکره پنجره اتوماتیک محیطی آرام و خصوصی را برای شما ایجاد می کند. این کرکره ها دید بیرونی پنجره را از بین می برد.

جلوگیری از ورود اشعه مضر خورشید
کرکره پنجره اتوماتیک از ورود اشعه مضر خورشید جلوگیری می کند. و بدین ترتیب کنترل نور فضای داخل ساختمان و جدا کردن آن از محیط بیرون به راحتی انجام می گیرد.

ذخیره کردن انرژی بوسیله کرکره برقی
کرکره های برقی اتوماتیک از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند. فضای داخل را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد.

عایق باد و باران
کرکره پنجره ای اتوماتیک به هنگام وقوع طوفان، باد، باران و سایر عوامل جوی ، به اختیار و کنترل شما به طور دستی با یک حرکت ساده و یا به طور اتوماتیک با استفاده از سنسورهای اتوماتیک ، بسته شده و یک حفاظ زیبا و با اطمینان ایجاد می کنند.

جک بازویی درب و مشخصات آنها

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش محصولات ☎️