آشنایی کاربرد برقی کردن درب پارکینگ چیست ؟
نوامبر 1, 2021
درب جک دار پارکینگ چه مزیتی دارد ؟
نوامبر 1, 2021
نمایش همه

کنترلی کردن درب منزل به چه معناست؟

کنترلی کردن درب منزل در واقع سهولت در رفت آمد در پارکینگ ها و سایر امکان است که افزایش دانش بشری منجر به تولید جک درب پارکینگ گردید در واقع هزینه ریموت دار کردن درب پارکینگ و برند های جک پارکینگی کنترلی درب حیاط ماشین رو یا جک برقی ورودی درب آهنی متفاوت است که بر روی درب لولایی پارکینگ یک ساختمان نصب می شود و جک در بازکن درب پارکینگ ماشین رو توسط برق‌ با ریموت میتواند در صرف زمان صرفه جویی کرد .

کنترلی کردن درب منزل

جک درب اتوماتیک کنترل دار چیست؟

جک درب اتوماتیک در واقع به دربی گفته می شود که با استفاده از حسگرهای حرکتی یا ریموت های کنترل، باز و بسته می گردد درب های اتوماتیک در جهت های مختلف حرکت می کنند و در مدل های مختلف تولید می شوند. متریالی که برای تولید این نوع درب ها به کار می رود، مختلف است و بسته به اینکه از چه تکنولوژی برای تولید درب اتوماتیک استفاده می شود، یک نوع خاص از درب تولید می شود. این نوع درب به صورت الکتریکی باز و بسته می‌شود و دیگر نیازی به کارکرد مکانیکی ندارد.

انواع جک درب اتومات

جک های پارکینگی ۲۴ولتی

یک ترانس بزرگ در تابلو مدار فرمان جک ها وجود دارد که ولتاژ برق شهر را به ۲۴ولت تبدیل کرده و بعد وارد جک میشود موتر های جک های۲۴ولتی در ایران ما مورد استقبال بیشتری قرار گرفتن نسبت به موتورهای ۱۲ولتی زیرا از قدرت بالاتر برخوردار هستند.موتورهای ۲۴ولتی از موتور های سیم پیچی و یک استاتور آهن ربایی ولتاژ خود را دریافت میکنند که این ولتاژ از طریق کلکتور و خازن دریافت میشود.

مزایای انواع دزدگیر اماکن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸