بهترین درب کرکره ای اتوماتیک
مارس 7, 2021
قیمت جک درب پارکینگ در تهران
ژوئن 10, 2021
نمایش همه

کرکره برقی پارکینگ و کاربردهای آنها

امروزه در بیشتر پارکینگ ها از کرکره برقی پارکینگ  استفاده می شود. اما نکته قابل اهمیت این است که باید از کرکره ای استفاده کنید که موتوری قوی داشته باشد و بتواند پاسخگوی تردد ماشین های ساختمان باشد. برای کرکره برقی ساختمان هایی با ۴ واحد یا بیشتر بهتر است از موتور ساید پر قدرت و سیم پیچ مس استفاده کرد تا تردد بالای خودروها سبب از کار افتادن موتور نشود.

کرکره برقی

 

ویژگی های کرکره برقی

این گونه درب ها کاربردهای متنوعی داشته و از آن به عنوان درب پارکینگ منازل، درب فروشگاه ها و مجتمع های تجاری استفاده می شود. آن چه که باعث محبوبیت کرکره های اتوماتیک شده است، باز و بسته شدن این گونه درب ها با استفاده از ریموت کنترل می باشد ولی این امکان نیز وجود دارد که به صورت دستی نسبت به بالا و پایین کردن آن اقدام نمود

در تولید این کرکره ها از تیغه های مخصوص، موتور و سایر تجهیزات استفاده می شود و به طور کلی می توان گفت تفاوت آن ها در نوع تیغه ها و موتور می باشد. برای نمونه موتورهایی که در انواع قدیمی تر این محصول مورد استفاده قرار می گرفتند، دارای صدای زیاد و جنس تیغه های آن ها نیز ضعیف تر بوده است. از این رو برای برطرف کردن این مشکل تیغه های آلومینیومی یا فولادی جایگزین تیغه های قدیمی تر شدند.

انواع کرکره برقی

 

انواع موتور کرکره برقی

یکی دیگر از فاکتورهای بسیار مهمی که در ساخت این محصول باید به آن توجه کرد، موتور کرکره برقی می باشد. آن چه که در انتخاب موتور مناسب برای محصول مهم است، وزن، عرض، تعداد دفعات باز و بسته شدن و کاربرد کرکره اتوماتیک می باشد. با مورد اهمیت قرار دادن این موارد می توان موتوری با قدرت مناسب انتخاب و در ساخت این درب ها مورد استفاده قرار داد. به طور کلی موتورهایی که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرند در سه دسته قرار دارند:

کرکره برقی اتوماتیک قیمت

موتور توبلار
موتور ساید
موتور سانترال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸