فروش بهترین کرکره برقی درب ورودی
جولای 25, 2021
مزایای انواع کرکره اتومات برقی
جولای 26, 2021
نمایش همه

کرکره برقی درب پارکینگ چه کاربردی دارد ؟

انواع کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی درب پارکینگ چیست و چه تفاوتی با کرکره‌های قدیمی دارد؟ درواقع کرکره‌های برقی نوعی از کرکره هستند که تیغه‌های آن به‌وسیله موتور کرکره حرکت می‌کند و باز و بسته شدن آن از طریق ریموت یا چشمی است میزان امنیت این کرکره‌ها بیشتر از کرکره‌های قدیمی است.کرکره‌های برقی از جنس‌های مختلفی مانند آلومینیوم، فولاد، پلی کربنات و… ساخته می‌شوند. به همین دلیل این کرکره‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند.

کرکره برقی

کرکره پلی کربنات کرکره برقی چیست ؟

بعد از کرکره آلومینیومی بیشترین نوع کرکره برقی اتوماتیک در ایران، کرکره‌های پلی کربنات یا شفاف میباشد کرکره پلی کربنات از مواد پلی کربن با فلزات دیگری همچون استیل و آلومینیوم ساخته می‌شود. این کرکره بسیار سبک بوده و مقاومت آن به حدی است که به کرکره‌های ضد سرقت شهرت دارد.به همین علت بهتر میباشد از آن در محیط‌هایی که به امنیت بالایی نیاز دارند استفاده گردد کرکره پلی کربنات خود دارای مدل‌های متنوغعی مانند شفاف، غضروف دار و لوله‌ای می‌باشد.

اجرای کرکره برقی

قیمت کرکره برقی 

کرکره‌های برقی دارای مدل‌های متنوعی هستند به همین دلیل نمی‌توان برای آن قیمت ثابتی در نظر داشت میزان قیمت کرکره برقی بستگی به عوامل متنوعی دارد. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

جنس و مدل کرکره: جنس و مدل کرکره مهم‌ترین عامل در تعیین قیمت کرکره‌های برقی است. معمولاً مدل‌های گالوانیزه و آلومینیومی دارای قیمت پایین‌تری نسبت به کرکره‌های پلی کربنات هستند. البته قیمت مدل‌های متنوع کرکره‌های پلی کربنات یا آلومینیومی نیز باهم متفاوت است.
ابعاد کرکره: اندازه کرکره نیز یکی از عوامل تأثیرگذار در میزان قیمت آن می‌باشد. هراندازه طول و عرض کرکره بیشتر باشد میزان قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.
میزان ضخامت تیغه کرکره: تمامی کرکره‌های برقی از ضخامت‌های متنوعی برخوردارند. هراندازه ضخامت تیغه‌های کرکره بیشتر، استحکام آن افزایش می‌یابد به همین علت کرکره‌های ضخیم و چند جداره از قیمت بیشتری برخوردارند.
نوع موتور کرکره: نوع موتور کرکره نیز در میزان قیمت نهایی کرکره تأثیرگذار بوده و برای کرکره‌های برقی می‌توان از موتورهای توبولار یا ساید استفاده کرد. موتورهای ساید دارای قدرت و قیمت بیشتری هستند و برای کرکره‌های سنگین و بزرگ مناسب می‌باشند

مزیت انواع جک درب ورودی پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸