کرکره برقی صنعتی چه مزیتی دارد
دسامبر 28, 2020
موتورهای درب اتوماتیک
دسامبر 28, 2020
نمایش همه

کرکره برقی خانگی دستی و اتوماتیک

کرکره برقی خانگی دستی و اتوماتیک تا حد بسیار زیادی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط باشد . این محصول دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری متفاوت است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکات و ویژگی های یک کرکره اتوماتیک است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد.

کرکره اتوماتیک پارکینگ

جا قفلی : این قطعه برای محافظت بیشتر کرکره استفاده می شود که می تواند به انتهای تیغه کرکره متصل شود.
کاور موتور : در موتور های ساید ، چون در بیرون از شفت قرار می گیرند به خاطر زیبایی بیشتر ، محافظت آن در برابر بارش باران و برف و همچنین کاهش صدای آن ، یک کاور برای موتور اضافه می گردد .

اجرای تشکیل دهنه کرکره اتوماتیک

کرکره های مجهز به یو پی اس (UPS)
UPS دستگاهی است که در کرکره برقی از آن به عنوان برق پشتیبان یا برق اضطراری استفاده می شود. این دستگاه ، برق را در دو باطری داخلی خود ذخیره کرده و برق موتور را در زمان قطع برق تامین می کند. نصب UPS، اختیاری است زیرا در کلیه موتورها ابزاری برای بالا و پایین بردن در مواقع قطع برق تعبیه شده است.

کرکره برقی سفید

مزیت رنگ سفید فروش بالای آن است و همین مورد باعث می شود که تیغه های سفید رنگ کرکره همیشه موجود باشند و در صورت نیاز به خرید این محصول ، نیازی نیست که برای تولید آن منتظر بمانید.یکی از کاربردهای کرکره های سفید رنگ نصب جلویپنجره های upvc است. اکثر چهارجوب های شیشه های دوجداره upvc سفید رنگ است و وقتی برای امنیت و ضد سرقت نمودن این پنجره ها جلوی آنها کرکره نصب می شود ، هماهنگی رنگ چهارچوب و تیغه کرکره زیبایی خاصی به کار میدهد.

هزینه نصب کرکره برقی

اجرای کرکره برقی

تاثیر ابعاد کرکره برقی در قیمت آن

قیمت کرکره برقیبه عکس فوق توجه نمایید ، دو کرکره کوچک سمت چپ ابعاد کوچکی دارند و متراژ تیغه مورد استفاده در آنها چندان زیاد نیست. در نیجه چه تیغه ارزان و چه تیغه گران قیمت خریداری نماییم قیمت نهایی کار چندان تغییر نمی کند. در نتیجه با توجه به ابعاد کوچک ، قیمت کرکره مستقیماً به قیمت موتور وابسته می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸