مزیت کرکره برقی برای پارکینگهای ساختمان
سپتامبر 14, 2021
کرکره های برقی چه مزایای دارد؟
سپتامبر 18, 2021
نمایش همه

مزیت کرکره برقی برای پارکینگهای ساختمان

کرکره برقی پارکینگ
استفاده از کرکره برقی برای پارکینگهای ساختمان هر روز در حال افزایش بوده از این رو در استفاده از کرکره اتوماتیک برای پارکینگ این مورد است که موتوری برای پارکینگ استفاده شود تا پاسخگوی تردد ساختمان باشد. به طور مثال اگر ساختمانی با تردد بالای ۴ واحد می خواهد از کرکره برقی برای طول عرض حتی زیر ۱۰ متر مربع استفاده کنند می بایست از موتور کرکره برقی ساید استفاده کنند در ترددهای بالاتر و عرض های بیشتر می بایست از موتور ساید پر قدرت و سیم پیچ مس استفاده کرد تا تردد بالا باعث از کار افتادن موتور نشود دغدغه دیگر ساختمانهای مسکونی کم صدا بودن تیغه کرکره است که می توان از تیغه های آلومینیوم قوص دار کم صدا با یک اجرا دقیق و صحیح استفاده نمود پو برای ساختمانهایی که خیلی حساس هستند از تیغه های بی صدا غضروفدار استفاده نمود . این گونه تیغه ها به گونه ای طراحی شده اند که بین دو تیغه از لایه پلاستیک نرم غضروف مانند قرار گرفته تا مانع از سایش و ایجاد صدا گردد.

اجرای کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی 

تفاوت اصلی کرکره های برقی را می توان از دو مورد موتور و تیغه های اشاره کرد انواع تیغه کرکره برقی که شامل نوع آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات هستند به صورت کلی پر فروش ترین تیغه های کرکره برقی از نوع آلومینیوم ۸۰ میلیمتری میباشد که در کیفیت های متنوع در بازار موجود هستند تفاوت دیگر در موتور کرکره اتوماتیک بوده که در آن سه نوع ساختار وجود دارد. بیشترین موتور کرکره برقی مورد استفاده، از نوع توبلار میباشد که بیشتر برای فروشگاه ها با تعداد تردد پایین و اندازه دهنه کوچک استفاده می شود نوع دوم موتور ساید است که برای اماکنی با تردد بالا و یا ابعاد بزرگ استفاده می گردد و نوع سوم موتور سانترال کرکره برقی است که می توان برای تردد های بالا نیز استفاده نمود.

موتورهای درب اتوماتیک

اجرای کرکره برقی کرج

کرکره برقی پارکینگ

 نکته مهم در استفاده از کرکره اتوماتیک برای پارکینگ این مورد است که موتوری برای پارکینگ استفاده شود تا پاسخگوی تردد ساختمان باشد. به طور مثال اگر ساختمانی با تردد بالای ۴ واحد می خواهد از کرکره برقی برای طول عرض حتی زیر ۱۰ متر مربع استفاده کند می بایست از موتور کرکره برقی ساید استفاده نماید. در ترددهای بالاتر و عرض های بیشتر می بایست از موتور ساید پر قدرت و سیم پیچ مس استفاده نمود تا تردد بالا باعث از کار افتادن موتور نگردد. دغدغه دیگر ساختمانهای مسکونی کم صدا بودن تیغه کرکره می باشد که می توان از تیغه های آلومینیوم قوص دار کم صدا با یک اجرا دقیق و صحیح بهره برد و برای ساختمانهایی که خیلی حساس هستند از تیغه های بی صدا غضروفدار استفاده کرد. این گونه تیغه ها به گونه ای طراحی شده اند که بین دو تیغه یک لایه پلاستیک نرم غضروف مانند قرار گرفته تا مانع از استهکاک و ایجاد صدا گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸