کرکره های برقی چه مزایای دارد؟
سپتامبر 18, 2021
کرکره اتوماتیک برقی چه مزیتی دارند؟
سپتامبر 21, 2021
نمایش همه

مزیت کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام عملکرد می شود.پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می شود.مهمترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از نیروی کمتر است. شما می توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.امروزه از کرکره اتوماتیک برای حفاظت محیط و به عنوان یکی از درب های ورودی پارکینگ ها، مراکز تجاری ,صنعتی و… استفاده می شود تا از ورود افراد ، نفوذ نور خورشید، باد، باران و صدا جلوگیری کنند

کرکره برقی تهران

مزیت خرید کرکره برقی چیست?

زیبایی در برابر دیگر حفاظ ها
بدون شک کرکره برقی در مقایسه با انواع حفاظ های آهنی و آکاردئونی زیباتر است و استفاده آن نیز آسانتر می باشد.

جلوگیری از سرقت
علاوه بر اینکه کرکره برقی به صورت مستقیم ایمنی را در برابر سرقت بالا می برد، با نصب آن بر درب پارکینگ به صورت غیر مستقیم نیز باعث ایمن تر شدن می گردد. چرا که در هنگام استفاده از درب های قدیمی راننده باید از ماشین پیاده شود و درب را ببندد و بسیاری از سرقت خودرو و یا اشیا و موبایل داخل خودرو در همین لحظه انجام شده است. ولی با نصب درب کرکره ریموتی برای پارکینگ نیاز نیست از خودرو پیاده شوید و با ریموت درب را بازو بست کنید.

کرکره برقی درب پارکینگ چه کاربردی دارد ؟

جلوگیری از تبادل حرارتی
گل و گیاه موجود در بالکن ها معمولاً در فصل زمستان سرما زده می شوند. با نصب حفاظ کرکره ای شفاف برای بالکن علاوه بر ورود نور به بالکن ، در فصل زمستان دمای بالکن نیز حفظ می شود و گیاهان آسیب نمی بینند. همچنین در ساختمان های شمالی معمولاً کف واحد طبقه اول در زمستان بسیار سرد است، شما با نصب کرکره برقی بعنوان درب دوم و جلوی پارکینگ علاوه بر ضد سرقت نمودن پارکینگ به جلوگیری از ورود سرما به داخل پارکینگ کمک می کنید و خودروهای شمادر واحد طبقه اول گرم باقی می ماند.

کرکره برقی

قیمت کرکره اتومات :

برای محاسبه قیمت کرکره برقی باید در ابتدا بدانیم که کدام موتور کرکره مد نظر است، ارزان ترین موتور کرکره برقی موتو توبلار است که اندازه ظریف آن برای تیغه هایی با وزن نسبتا سبک و میزان تردد نسبتا پایین مناسب است، این نوع موتور کرکره می تواند تیغه هایی با وزن حدودا ۱۵۰ کیلوگرم را به حرکت در آورد. از بهترین موتور توبولار کرکره برقی هم می توان به موتور توبلار لینوکس، موتور توبولار بتا، موتور توبلار بارزانته، موتور توبولار سیگما و موتور توبولار SDC اشاره کرد. همچنین باید دید که کدام مدل از انواع تیغه مورد نیاز است و بر اساس اندازه و قابلیتی که مورد نیاز است بهترین تیغه را استفاده کرد. این دو مورد جزو مهمترین عوامل در تعیین قیمت کرکره اتوماتیک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸