نصب کرکره اتومات برقی باغچه
19 اکتبر 2021
نصب درب کرکره برقی حیاط خانه
19 اکتبر 2021
نمایش همه

کرکره برقی برای محوطه باغ ویلا

درب کرکره برقی اتوماتیک محوطه باغ ویلا و یا کرکره پشت پنجره ای اغلب برای ویلا ها با پنجره های با مساحت بالا خریداری میشوند کرکره برقی ویلایی به علت وبژگی های بسیار زیادی که دارند ؛ امروزه جای خود را ز ساختمانهای ویلایی و مسکونی به جای حفاظ های آهنی که اغلب مانع دید ساکنین از فضای طبیعی باغ و باغچه می باشد را باز کرده .

انواع درب کرکره برقی مناسب ویلا

تیغه کرکره اتوماتیک گالوانیزه

کرکره اتومات گالوانیزه قیمت کاملا مناسبی دارد مهمترین ویژگی این کرکره کنترلی تیغه مقاوم آن است که استحکام بالاترین در برابر ضربه دارد این تیغه ها نیز در دو نوع گالوانیزه معمولی و همچنین فوم دار هستند که مدل فوم دار آن به این صورت است که بین پل های تیغه، فوم تزریق شده تا مقاومت آن را بیش از گذشته کند.

کرکره گالوانیزه اتومات

مزیت های کرکره برقی بسیار زیاد هستند که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم

جلوگیری از سرقت
کرکره برقی به صورت مستقیم امنیت را در برابر سرقت بالا برده و، با نصب آن بر درب پارکینگ به صورت غیر مستقیم باعث افزایش ایمنی می شود. چرا که در حین به کارگیری از درب های قدیمی فرد سرنشین باید از ماشین پیاده شود و درب را بازو بست کند ولی با نصب درب کرکره ریموتی برای پارکینگ نیاز نیست از خودرو پیاده شوید و با ریموت کنترلی درب را می بندید.

جلوگیری از تبادل حرارتی
گل و گیاه در بالکن ها تقربا در فصل زمستان سرما زده می شوند. با نصب درب کرکره ای شفاف برای بالکن علاوه بر ورود نور به بالکن ، در زمستان دمای داخل نیز حفظ می گردد و گیاهان آسیب نمی بینند. همچنین در ساختمان های شمالی معمولاً واحد طبقه اول در زمستان بسیار سرد است، با نصب کرکره برقی بعنوان درب دوم و جلوی پارکینگ علاوه بر ضد سرقت نمودن پارکینگ به جلوگیری از ورود سرما به داخل پارکینگ کمک می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا