مزایای انواع کرکره اتومات برقی
جولای 26, 2021
مزایای کرکره برقی و نصب انواع کرکره برقی
جولای 28, 2021
نمایش همه

خرید کرکره برقی اتومات درب و پنجره

فروش انواع کرکره برقی چیست ؟

شما می‌توانید از طریق مراکز بسیاری اقدام به خرید کرکره برقی نمایید؛ اما اگر قصد خرید انواع کرکره برقی را دارید ما به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید خود را از شرکت سازه تک انجام دهید. این شرکت عرضه‌کننده تمامی مدل‌های کرکره پلی کربنات و غیره می‌باشد و در ساخت این کرکره‌ها از مواد مرغوب و باکیفیت استفاده می‌نمایند .

اجرای کرکره برقی

انواع مختلف کرکره برقی 

یکی از انواع مختلف درب اتوماتیک، کرکره برقی می باشد. استفاده از کرکره برقی بسیار رایج شده و در بسیاری از مکان ها مثل سر در مغازه ها، درب پارکینگ، مراکز تجاری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی کرکره برقی وجود خواعد داشت در نتیجه هنگامی که مغازه شما بسته باشد وسیله تبلیغاتی بسیار مناسبی خواهد بود.

اجرای کرکره برقی تهران

کرکره برقی چیست؟

کرکره برقی اتوماتیک  با استفاده از موتور به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود. موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل کرده و در حقیقت کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی میباشد استفاده از کرکره برقی باعث ایزوله شدن یک مکان در برابر سرقت است . نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

جک درب پارکینگ اتوماتیک برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸