قیمت انواع کرکره برقی اتومات برقی
آگوست 1, 2021
آشنایی با کرکره‌های اتوماتیک برقی
آگوست 3, 2021
نمایش همه

مزایا و کاربرد کرکره برقی اتومات

کرکره برقی چیست ؟

در عصر امروزبه جای به کار گرفتن از کرکره‌های قدیمی، از کرکره برقی اتومات استفاده میشود با به کار گیری از کرکره‌های برقی تردد راحت‌تر صورت گرفته و میزان امنیت ساختمان نیز افزایش میگردد کرکره‌های برقی از مواد اولیه مختلفی تولید میشود و دارای انواع و مدهای متنوعی هستند. میزان استحکام و قیمت این کرکره‌ها باهم متفاوت بوده از کرکره‌های برقی برای مکان‌های بسیاری مانند شرکت‌ها، بیمارستان‌ها، سوله‌ها، مجتمع‌های تجاری و مسکونی و… استفاده میگرد .

کرکره برقی قیمت

مزایای کرکره اتوماتیک

کرکره های اتوماتیک برقی هزینه تعمیر و نگهداری بسیار پایین تری نسبت به کرکره های آهنی قدیمی دارد.به کار گیری از کرکره اتوماتیک برای تمام افراد امکان پذیر است. چرا که نیاز به عملیات و تخصصی خاص نداشته و فقط با یک ریموت ساده باز و بسته می گردد.با راه اندازی و نصب کرکره اتوماتیک مقاوم در برابر سایش، سالها نیاز به رنگ و تعویض کرکره اتوماتیک نخواهید پیدا کرد.کرکره های اتوماتیک دارای آلودگی صوتی بسیار کم و تلفات انرژی بسیار پایینی میباشند خصوصا اگر از تیغه های گاوانیزه فوم دار استفاده شودباوجود انواع بسیاری از کرکره برقی، در رنگ بندی و جنس های متنوع مچ نمودن کرکره با طراحی محیط بسیار آسان و جذاب خواهد بود.

نصب کرکره برقی

کرکره آلومینیومی کرکره برقی چیست ؟

کرکره‌های آلومینیومی پر طرفدارترین نوع کرکره برقی در ایران میباشد این کرکره‌ها دارای مدل‌های متنوعی مانند پانچ دار و ساده میباشد میزان ضخامت این کرکره‌ها متفاوت بوده و به شکل تک جداره یا چند جداره تولید میگردد . نوع آلومینیوم به‌کاررفته در این کرکره‌ها نیز متنوع است و می‌توان آن‌ها را از ۱ تا ۳ درجه‌بندی نمود استحکام کرکره‌های چند جداره و درجه ۱ بسیار بالا میباشد

کرکره اتوماتیک ورودی فروشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸