کرکره برقی پارکینگ
ژانویه 8, 2022
قیمت جک درب پارینگ
ژانویه 14, 2022
نمایش همه

کرکره برقی اتوماتیکی

قیمت کرکره برقی

کرکره برقی اتوماتیکی بصورت استاندارد طراحی شده اند و نصب آنها بسیار ساده است. با این حال ، ابعاد متفاوت و در بعضی موارد طرح ها متناسب با نیازهای فردی تولید می شود. همچنین ممکن است این کرکره برقی مغازه و درها با توجه به انتخاب شما طراحی شوند. حتی می توانید نام تجاری یا لوگوی خود را روی دیافراگم یا درب بچسبانید ، به طوری که آرم یا نام بیزینس شما بر روی آن نشان داده شود. این کار به عنوان یک هدف مفید برای بازاریابی شغل شما ، که حتی در ساعات خارج از کار برای شما تاثیرگذار خواهد بود ، عمل می کند.

کرکره برقی اتوماتیکی

 

کرکره برقی چیست؟

کرکره درب برقی از جنس آلومینیوم تهیه و تولید شده و به دلیل کاربری مناسب و آسان و رنگ آمیزی متنوع توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی امنیت بیشتری را در سطوح بالاتری تامین نموده است.

 

کرکره درب برقی

تیغه آمینیومی کرکره برقی

تیغه های آلومینیومی از بیلت آلومنیوم تهیه می گردد این نوع تیغه ضد خش است و مناسب برای استفاده در اماکنی با تردد بالا طراحی شده همانند سوله ها، مغازه ها و اماکن صنعتی هستند و به علت توخالی بودن برای استفاده در منازل مناسب نمی باشند. مزایای تیغه آلومینیوم به سبک بودن آن اشاره نمود که باعث میگردد امکان استفاده از موتورهای سبک تر را فراهم گردد سبک بودن وزن تیغه در بالا رفتن عمر موتور کرکره برقی می تواند تاثیرگذار باشد.

فروش بهترین کرکره برقی درب ورودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸