قیمت کرکره برقی اتومات چقدر است ؟
جولای 3, 2021
موتور جک های درب اتومات چه کاربردی دارد ؟
جولای 5, 2021
نمایش همه

کاربرد بهترین کرکره برقی اتومات پارکینگ 

کدام نوع حفاظ پنجره ایمنی را بدون خرب کردن ویو و وسعت دید ما تامین می کند؟
با توجه به امکان بالا و پایین آوردن کرکره برقی اتومات پارکینگ  در نتیجه در صورت نصب آن بعنوان محافظ پنجره و یا بالکن به هیچ عنوان تاثیر منفی بر روی View و زاویه دید ما ندارد و در هنگام نیاز می توانیم کرکره را بالا برده و از مناظر اطراف لذت ببریم. ولی سایر حفاظ های درب و پنجره یا بصورت نرده استیل و آهنی ثابت هستند و یا حتی اگر بصورت حفاظ آکاردئونی باشند در یک سمت جمع می شوند و بخشی از زاویه دید مفید ما را کاهش می دهند.

کرکره برقی تهران

انواع کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی هایی که برای پارکینگ و سایر موارد، مورد استفاده قرار می گیرند، چند نوع دارند. از کرکره های سکشنال، کرکره های آلومینیومی و گالوانیزهی فوم دار، می توان در این تقسیم‌بندی نام برد، که هر کدام مزایا و کاربردهای خاص خود را داراست.

۱_کرکره های آلومینیومی نوعی از کرکره هستند، که دارای رنگ کوره ای می باشند و ضد خش نیز هستند؛ از مزیت‌های آن عایق بودن در برابر دما و مقاومت در برابر ضربات است.

۲_کرکره های سکشنال، نوعی دیگر از کرکره های برقی است که جدید ترین نوع آن می‌باشد. در این نوع از کرکره، سازنده سعی کرده که از بیشترین میزان استاندارد، در ساخت آن بهره ببرد. این کرکره ها، در زمان بسته شدن زیر سقف جمع می‌شوند و مشکل کندی و سر و صدا نیز ندارند. از مزایای کرکره ی سکشنال، می‌توان به ضد سقوط بودن، چشم فتوالکتریک، ایمنی بالا و … ذکر کرد.

مشخصات کرکره برقی انواع آنها

۳_یکی از انواع دیگر کرکره، کرکره ی گالوانیزه فوم دار است. این نوع کرکره ها در خود فوم های فشرده دارند و جنس شان از آلیاژ فولاد منیزیم است. تنوع رنگ و طرح در این نمونه بسیار بالاست‌. مزیت قابل توجه این نوع درب کرکره ایی، بی صدا بودن کامل آن است و اگر در نزدیکی خانه قرار داشته باشد، مزاحمتی را برای ساکنین ایجاد نخواهد کرد.

کرکره برقی

 

کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک نوعی کرکره ایست که به وسیله یک موتور و قدرت برق کار کرده و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن آن فراهم می شود.کرکره برقی اتوماتیک با موتور کوچکی کار میکند که کرکره اتوماتیک با فشار یک دکمه باز و بسته می شود. موتور کرکره برقی اتوماتیک را می توان به منبع برق شهری و یا با کمک انرژی های طبیعی مانندانرژی خورشید باز کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸