کرکره برقی درب پارکینگ چه کاربردی دارد ؟
25 جولای 2021
خرید کرکره برقی اتومات درب و پنجره
27 جولای 2021
نمایش همه

مزایای انواع کرکره اتومات برقی

کرکره برقی درب مغازه:
یکی از مزیت های مهم کرکره اتومات برقی از زمان‌های قدیم استفاده در درب مغازه‌ها بوده البته در آن زمان‌ها بازو بست کردن درب کرکره با دردسرهایی همراه بود ولی در عصر امروزه با آمدن کرکره‌های برقی به بازار، اکثر مغازه‌ها با یک ریموت درب را باز و بسته میکنند هنوز هم کرکره‌های برقی معایبی دارند مثل اینکه ساخت ریموت اضافی برای شاگرد مغازه یا ساکنین هزینه اضافی داشته و یا امکان کنترل تردد روی آن‌ها وجود نخواهد داشت و اگر ریموت کرکره به کسی داده شود از آن به بعد نمی‌توان با خاطر آسوده از اینکه چه کسانی دسترسی ورود به منزل یا مغازه را دارند اطمینان داشت چراکه ریموت‌ها قابلیت تکثیر بدون اجازه صاحب درب کرکره را دارند و هیچ امکان گزارش ترددی وجود نخواهد داشت البته با به بازار آمدن رسیورهای هوشمند درب کرکره، تمام این قابلیت‌ها به کرکره‌های برقی اضافه شده است.

اجرای کرکره برقی کرج

موتور کرکره برقی توبولار(مزایا و معایب):

این سیستم از یک موتور استوانه ای شکل با طول حدود ۵۰ cm استفاده می کند که از یک طر ف شفت ، داخل شده و به وسیله پیچ به آن محکم و ثابت می گردد . چرخش بخش متحرک موتور شفت را به گردش در می آورد و باعث جمع شدن تیغه ها به دور شفت یا باز شدن آنها می شود . با توجه به محدودیت فضای موتور ، این نوع کرکره برقی اتوماتیک  برای درب های با مساحت کوچک یا متوسط استفاده می گردد .

اجرای کرکره برقی تهران

کرکره برقی پارکینگ

کرکره برقی پارکینگ نیز یکی دیگر از محصولات بسیار کاربردی و پرمصرف امروزیست که بر روی درب اصلی و به منظور کنترل تردد در ساختمان نصب می شود در واقع دیگر شما نیاز به پیاده شدن و استفاده از روش های سنتی برای باز و بسته نمودن درب های اتوماتیک نخواهید داشت و در این روش به طور کاملا خودکار می توانید درب را باز و بسته کنید. نصب این کرکره در کنار امنیت بسیار بالای آن می تواند زیبایی خاصی را نیز به محیط نصب آن به ارمغان آورد ، در همین خصوص پیشنهاد می کنیم حتما از این کرکره ها استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا