محاسبه قیمت درب های کرکره ای در هر متر
سپتامبر 24, 2021
انواع جک درب پارکینگ ریموت کنترلی
سپتامبر 26, 2021
نمایش همه

خرید کرکره اتومات برقی درب و پنجره

کرکره برقی

کرکره برقی نوعی کرکره برقی مدرن بحساب می آید که منبع تغذیه آن موتور است و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت می کند. کنترل کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب می گردد و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. کرکره اتومات برقی درب و پنجره را می توان برای هر شرایط آب و هوایی متنوع استفاده نمود. عایق صدا و حرارت و عایق گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد. کرکره اتومات نسبت به دیگر سیستم های درب اتوماتیک هم از نظر قابلیت و هم از نظر قیمت موقعیت خیلی خوبی در بین مصرف کنندگان دارد که با استفاده از تیغه های آلومینیومی ،پلی کربنات و گالوانیزه در شکل های متنوع و طرح های جالب با تنوع بسیار زیاد تولید میگردند . کرکره برقی انواع متنوعی دارد و از آن در جاهای بسیار بنا به نیاز متقاضیان استفاده می گردد.

کرکره اتومات برقی قیمت

کرکره اتومات برقی و مزیت آنها

کرکره برقی تا حد بسیار بالایی می تواند تضمین کننده و تامین کننده امنیت یک محیط گردد . این کرکره دارای تیغه های مقاوم و مستحکم است که مواد سازنده آن ها در هر مدل با دیگری مختلف است . بهینه کردن مصرف انرژی نیز یکی از مهم ترین نکته و ویژگی های یک کرکره برقی است . در کنار این ویژگی های مهم یک ویژگی دیگر به نام زیبایی نیز وجود دارد که مهمترین ویژگی آنها به شمار میرود و به درخواست مشتریان عزیز انجام میگردد چرا که رنگ کرکره برقی باید با محیط مطابقت داشته باشد.

کرکره برقی درب مغازه و ساختمان

قیمت کرکره اتومات

نصب کرکره برقی

کرکره ها از دوران گذشته به عنوان یکی از برترین حفاظ ها برای درب مغازه ، روی کار بوده و در عصر جدید کرکره برقی بعنوان جایگزین کرکره های سنتی قابل نصب می باشند. در طول سالیان بسیار هیچ حفاظ دیگری نتوانیسته تا این حد امنیت فروشگاه های تجاری را تامین کند. تمامی حفاظ ها رفته رفته جای خود را به کرکره برقی داده اند. البته نصب امروزه جها بالاتر بردن امنیت مغازه و فروشگاه ، علاوه بر کرکره برقی ، اقدام به نصب دوربین مدار بسته و دزدگیر نیز می شود که امنیت را به بالاترین سطح ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸