مزیت کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ
سپتامبر 19, 2021
جک درب اتوماتیک چه مزیتی دارد ؟
سپتامبر 22, 2021
نمایش همه

کرکره اتوماتیک برقی چه مزیتی دارند؟

کرکره اتوماتیک یک نوع از کرکره است که توسط موتورهای ویژه ای عمل بالا و پاپین رفتن کرکره را کنترل می کند. امنیت، سرعت و زیبایی در کرکره اتوماتیک برقی حرف اول را میزند. در این کرکره ها از تیغه های مستحکم و مقاومی استفاده می شود که میتوان آن را در رنگهای متنوع سفارش داد. این تیغه ها در مقابل سرما و گرما مقاوم بوده و در فصول سرد یا گرم تغییر شکل نمی دهد هم چنین درمقابل سرقت و اقدامات تبهکارانه مقاومت خوبی دارد. شکل جمع شوندگی درب های کرکره ای نیز به دو صورت بالا رونده و جمع شو از بغل ممکن می باشد که بسته به مکان مورد نظر طراحی می گردند.

کرکره برقی تهران

نصب کرکره اتومات برقی :

برای نصب پروفیل روی دیوار بتنی، آجری، سفالی و … از شاخ نگهدارنده استفاده می کنند و برای نصب بروی ستون فلزی فقط با جوش پروفیل های کناری را مهار و محکم سازی می کرده دقت داشته باشید به این دلیل که بخش اعظم وزن کرکره در بالای کرکره بخش رول شده است، در جوشکاری بالای پروفیل از جوش سربالا و دو طرفه استفاده می نماییم.بخش مهم در نصب کرکره برقی شاقل کردن دو عدد پروفیل یا شاسی کاری است لذا زمانی که هر دو طرف دقیقا شاقل باشندیعنی بالای پروفیل تا پایین دقیقا در یک خط قرار گیرداز داخل پروفیل ها را از سه نقطه بالا، وسط و پایین کار، با متر اندازه گیری می کنند و این اندازه ها باید با هم برابر باشند.نصب صفحه پلیت جانبی کرکره بعد از شاسی کشی دومین مرحله نصب است، که به این منظورآن را بروی پروفیل های کناری جوش می دهند برای اجرای دقیق و تراز صفحه پلیت، ابتدا آن را در محل مربوطه در یک نقطه جوش می زنیم سپس با گونیا هر دو طرف آن را دقیق در زاویه ۹۰ درجه می گذاریم و بالای صفحه پلیت را هم یک تراز قرار می دهیم بنابراین، هر سه طرف صفحه صاف و تراز نصب می گردد.

انواع جک درب پارکینگ ریموت کنترلی

کرکره برقی قیمت

قیمت کرکره برقی

کرکره برقی نوعی درب کرکره ای اتومات به روز و مدرن بشمار می رود که منبع تغذیه آن موتور میباشد و با کمک قدرت برق کار می کند که در محور عمودی بالا و پایین حرکت کرده و کنترل تمام کرکره های برقی بوسیله یک سوئیچ که روی دیوار نصب می گردد و یا توسط یه کنترل از راه دور صورت می گیرد. کرکره کنترلی را میتوان برای هر شرایط آب و هوایی متنوع استفاده کرد . عایق صدا و حرارت و عایق گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸