مزایا و کاربرد کرکره برقی اتومات
آگوست 2, 2021
نصب پنل کرکره برقی اتومات
آگوست 4, 2021
نمایش همه

آشنایی با کرکره‌های اتوماتیک برقی

 

کرکره برقی درب پارکینگ:
کرکره‌های اتوماتیک برقی  گزینه مناسبی برای پارکینگ منازل میباشند با هزینه پایین‌تری نسبت به جک پارکینگ می‌توان از آن‌ها استفاده نمو و مورد مهم دیگر برای کرکره پارکینگ منزل، کم بودن فضای اشغالی در هنگام باز و بسته شدن میباشد که انتخاب کرکره برقی را برای پارکینگ آپارتمان‌ها به گزینه مناسب و مقرون به صرفه‌ای تبدیل می‌کند. در صورتی که شما جعبه فیوز،یا هر نوع اجسام خارجی در پارکینگ خود دارید که مانع باز شدن درب پارکینگ میگردد به راحتی می‌توانید با استفاده از درب پارکینگ کرکره‌ای این مشکل را حل کنید.

کرکره اتومات پارکینگ

حفاظت کرکره برقی

اکثر جکهای پارکینگی که در حال حاضر نصب می شود بدون استفاده از قفل برقی ست و اگر از قفل برقی نیز استفاده شگردد وسط درب است که هیچ محافظت خوبی را در مقابل نفوذ سارق ایجاد نمیکند. اما از مزیت کرکره برقی امنیت عجیبی و غریبیست که این سیستم داراست که اصلا ما آن را در جک پارکینگی مشاهده نکرده ایم کرکره اتوماتیکی یا باید با موتور خود بالا برود یا از سیستم خلاص کن آن استفاده شود در غیر این صورت نفوذ غیر ممکن خواهد شد. این نکته را باید در نظر گرفت که اگر موتور در بیرون از ساختمان نصب میشود از شیلد محافظ مناسب یا از قفل برقی کرکره برقی مناسب استفاده شود.

کرکره برقی از چه اجزایی ساخته شده است؟
موتور
محفظه
تیغه
رول
ریل
ریموت
کنترل پنل

شیک ترین کرکره برقی

قیمت کرکره برقی

اگر سازنده ساختمان بخواهد از سیستم جک پارکینگی استفاده نماید، بجز خرید جک که قیمت کمی ندارد باید به فکر یک درب فلزی باشد که آن هم هزینه ی جدای خود را دارد . اما در صورت استفاده از کرکره برقی سرجمع کل هزینه شاید به اندازه خرید یک جک درب پارکینگ گردد .محاسبه قیمت کرکره برقی و اندازه گیری نصب کرکره برقی به صورت مساحت متر مربع محاسبه می گردد یکی از دلایل محبوبیت کرکره برقی رول شونده ، نصب آسان است که می توان با توجه به وزن تیغه کرکره برقی ، موتور مناسب را برای آن استفاده کرد .

هزینه نصب انواع کرکره برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸