خرید و فروش جک ریموت دار درب پارکینگ
اکتبر 31, 2021
خرید و فروش جک ریموت دار درب حیاط
اکتبر 31, 2021
نمایش همه

هزینه نصب جک ریموتی درب پارکینگ چقدر است؟

نصب جک ریموتی درب پارکینگ معمولاً علاوه بر درب‌های جدید بر روی درب‌های موجود نیز قابل نصب هستند برای نصب جک لولایی شروع با نصب یک بازو بروی هر لنگه درب است. نصب دو عدد چشمی رفلکسی برای جلوگیری از برخورد درب با مانع انسانی یا خودروهای عبوری عبور ومرور رابه وسیله جک پارکینگی ایمن می سازد. نصب چراغ هشداردهنده جهت اطلاع از وضعیت باز یا بسته بودن درب ها نیز بخش دیگری از کار می باشد.

 

نصب جک ریموتی درب پارکینگ

سهولت در رفت آمد با نصب جک درب پارکینگ 

در گرمای تابستان یا سرمای زمستان برای بازکردن درب ورودی حیاط یا پارکینگ منزلتان مجبورید خودرو خود را ترک و درب را باز و بست کنید اگر در این حین که از خودرو پیاده شدید، فراموش کنید درب خودرو را قفل کنید، ممکن است مشکلاتی از قبیل مزاحمت یا سرقت رخ بدهد. با توجه به این چند نکته، چندان هم بیراه نیست که جک درب پارکینگ را مانند سیستم دزدگیر اماکن برای تأمین امنیت و آرامش محل کار و منازل لازم بدانید.

خرید جک درب اتوماتیک پارکینگ

جک درب پارکینگ

در گذشته برای داخل و بیرون بردن ماشین و وسیله نقلیه لازم بود فرد سرنشین با عمل دست این کار را انجان دهد اما با تولید جک درب برقی این مل بسیار آسان گردید و دیگر نیاز به عمل دست نیست و مبتوان بعد از عبور ماشین از درب درب پارکینگ بسته گردد و به این ترتیب در زمان بسیار صرفه جویی می شود. قیمت جک درب پارکینگ و نصب آن با توجه به برند جک و تعداد بازشو درب متفاوت است .

درب اتوماتیک کرکره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸