کرکره برقی درب مغازه چه کاربردی دارد ؟
آگوست 8, 2021
بهترین کرکره برقی اتومات پارکینگ
آگوست 10, 2021
نمایش همه

نصب کرکره برقی در و پنجره چه مزایای دارد ؟

کرکره برقی چیست؟

این درب اتوماتیک با استفاده از یک موتور به صورت عمودی بالا و پایین می شود. موتور کرکره برقی را می توانید به یک منبع برقی سیمی یا به انرژی خورشیدی به منظور بالا رفتن بهره وری انرژی وصل کنید. کرکره برقی مدرن شده کرکره دستی می باشد. این وسیله از جنس آلومینیوم ساخته شده است و زمان باز و بسته کردن آن خوب است. تمام امنیتی که کرکره دستی برای شما فراهم می کند کرکره برقی با چندین درجه بالاتر برای شما فراهم آورده است. با نصب کرکره برقی در پنجره و درب منزلتان می توانید باز و بسته شدن آن را مدیریت کنید. به همین علت استفاده از آن در فضاهای داخلی می تواند بسیار مهم باشد و در سیستم های صنعتی استفاده از کرکره برقی خیلی زیاد به چشم می خورد و فضا را مدرن تر نشان می دهد. در ساختمان های صنعتی و تجاری که به صورت پراکنده دارای چندین درب بزرگ می باشند، استفاده از کرکره برقی باعث به حداکثر رساندن بهره وری می شود. کرکره برقی با استفاده از دو متریال ورق گالوانیزه و آلومینیوم سخت کاری شده ساخته می شود.

اجرای کرکره برقی اتومات

سفارش کرکره برقی اتومات :

پنجره ساختمان ها نیز می تواند مجهز به این سیستم شود. کرکره برقی مورد استفاده در پنجره ها میتواند باعث بهبود امنیت و حفظ دمای منزل شود و از طرفی نیز نمای ساختمان را تغییر داده و باعث ایجاد زیبایی دوچندان آن نیز شود. کرکره برقی میتواند نور و سر و صدای محیط اطراف و صداهای ناهنجار خیابان و بزرگراهها را و یا حتی آلودگیهای محیطی را تحت کنترل داشته باشد و از ورود آنان به ساختمان جلوگیری نماید. شما می توانید جهت سفارش یا نصب کرکره برقی در انواع و مدل های مختلف با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید.

کرکره اتوماتیک ورودی فروشگاه

کرکره برقی

کرکره برقی اتوماتیک :

کرکره برقی یک نوع در می باشد که با روشی مدرن و به صرفه برای محل کار و منزل شما مورد استفاده قرار می گیرد. کرکره های برقی اتومات  را در محیط های بسیاری می توانید استفاده کنید از جمله این محیط ها می توان به درب پارکینگ، درب انبار، پنجره و … اشاره نمود . کرکره برقی که همان کرکره برقی اتوماتیک می باشد امروزه نقش سهولت بخشی را با وجود ساختاری ساده ایفا کرده است. درواقع در گذشته و دهه های پیشین انسان ها برای حفاظت و یا راحتی بیشتر محیط زندگی خود از کرکره استفاده می کردند اما امروزه با توجه به رشد و پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا تولید و طراحی دسته جدیدی از کرکره ها با نام کرکره برقی انجام شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸