نصب کرکره اتومات رنگ سفید و مشکی
19 اکتبر 2021
نصب کرکره اتومات رنگ الکترواستاتیکی
19 اکتبر 2021
نمایش همه

نصب کرکره برقی رنگی درب و مزیت آنها؟

رنگ کرکره برقی چه تاثیری بر قیمت آن ها دارد؟
استفاده و نصب کرکره برقی رنگی درب از منظر های مختلفی قابل گفتگو میباشد که یکی از این موارد، رنگ بندی آنها میباشد یکی از مزیتهای استفاده از کرکره های برقی رنگی این است که میتوان متناسب با نوع استفاده خود و همچنین با توجه به نمای ساختمان، از کرکره برقی با رنگ مورد نظر خود استفاده کنید.

کرکره برقی رنگی درب

تاثیر اندازه کرکره برقی بر قیمت آن

اگر کرکره ها ابعاد کوچکی داشته باشند و اندازه تیغه ها که در آنها استفاده شده چندان زیاد نباشد، چه تیغه ارزان بخرید و چه تیغه گران، قیمت تمام شده کار تفاوت آنچنانی نخواهد کرد .پس حتما به یاد داشته باشید متراژ شما برای نصب کرکره هر په بیشتر باشد هزینه نصب و خرید آنها به وضوح بالاتر میرود با خریدن تیغه ارزان قیمت، قیمت کرکره برقی شما ارزانتر تمام خواهد شد و با خرید تیغه کرکره های خاص و گران قیمت، قیمت کرکره برای شما گران تر میشود.

قیمت هر متر کرکره برقی کرکره برقی رنگی

نکات انتخاب رنگ کرکره برقی

تنوع رنگی زیاد
در رنگ آمیزی کرکره تنوع بسیار بالایی قرار دارد و انتخاب رنگ بنا بهدرخواست مصرف کننده و البته بسته به نمای محل نصب کرکره دارد.

ضخیم بودن لایه رنگ کرکره برقی
در رنگ آمیزی کرکره و سیر هر چه لایه رنگی ضخامت بیشتری داشته باشد مقاومت آنها نیز بیشتر خواهد بود و بر اثر فرسایش آبو هوایی از بین نمیروند .

پوشانندگی کامل سطح کرکره برقی

معایب رنگ معمولی کرکره برقی آست که به صورت یکنواخت در سطح کرکره برقی پخش نمیشود و قسمت هایی از تیغه بدون رنگ میمانند. بهترین روش رنگ آمیزی کرکره برقی یعنی رنگ الکترواستاتیک به صورت یکنواخت میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا