آشنایی با کرکره‌های اتوماتیک برقی
آگوست 3, 2021
آشنایی با انواع تیغه های کرکره برقی
آگوست 5, 2021
نمایش همه

نصب پنل کرکره برقی اتومات

نصب پنل کرکره برقی با پانل‌های فوم‌دار صداهای ایجاد شده در هنگام بالا و پایین رفتن را به میزان زیادی کاهش داده و از طرف دیگر فوم داخل پانل‌ها عایق خوبی در برابر انتقال دما ایجاد و از هزینه‌های انرژی به مقدار زیادی کم می‌کند. این پانل‌ها بخاطر کم‌صدا بودن و ایجاد عایق بالا برای استفاده در پنجره‌ها و به خاطر بی‌صدا بودن، در پارکینگ‌هایی که درب ورودی آن زیر واحد مسکونی قرار دارد مناسب خواهند بود.

کرکره برقی

کاربردهای کرکره برقی

این کرکره ها کاربردهای فراوانی دارند. که بیشتر برای درب گاراژها، آشپرخانه ها، زندان ها، انبارها و … مورد استفاده قرار می گیرند. این کرکره ها در برابر بادهای شدید و بارندگی ها عایق قوی هستند. به همین علت باعث آسیب دیدگی شدید ساختمان ها نمی گردد کرکره های اتوماتیک در قیاس با سایر درب های امنیت بالایی داشته و نیاز به استفاده از قفل و کلید نمیباشد هرچند در هنگام دریافت خدمات ساخت و نصب می توانید روی کرکره برقی جا قفلی نیز تعبیه نمایید.

کرکربرقی درب ورودی

کرکره برقی پارکینگ

این کرکره برقی نیز یکی دیگر از محصولات بسیار کاربردی و پرمصرف امروزیست که بر روی درب اصلی و به منظور کنترل تردد در ساختمان نصب می شود در واقع دیگر شما نیاز به پیاده شدن و استفاده از روش های سنتی برای باز و بسته نمودن درب های اتوماتیک نخواهید داشت و در این روش به طور کاملا خودکار می توانید درب را باز و بسته کنید. نصب این کرکره در کنار امنیت بسیار بالای آن می تواند زیبایی خاصی را نیز به محیط نصب آن به ارمغان آورد ، در همین خصوص پیشنهاد می کنیم حتما از این کرکره ها استفاده نمایید.

جک درب پارکینگ چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸