خرید و نصب کرکره برقی تراس بالکن
اکتبر 19, 2021
کرکره برقی برای محوطه باغ ویلا
اکتبر 19, 2021
نمایش همه

نصب کرکره اتومات برقی باغچه

نصب درب کرکره اتوماتیک ویلایی
از خصوصیات کرکره اتومات برقی باغچه  جلوگیری از کثیف شدن شیشه ها زمان بارندگی و آلودگی هوا و نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان و حفظ امنیت داخلی ؛ از محل اجرا شده استفاده نمی کنند می باشد. سیستم موتوری و تجهیزات این نوع کرکره ها در ساختمانها و پوشیده بودن آنها امنیت را در این امکان فراهم می کنند.

 کرکره اتومات برقی باغچه

کرکره برقی مناسب پنجره

کرکره برقی پنجره ویلا ها در نور و یا پارکینگ در نور استفاده می گردد به ویژه پارکینگ هایی که از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده میکنند و نصب جک بازویی در این امکان پذیر نیست.خرید کرکره برقی در نور نوع و مرغوب بودن جنس تیغه کرکره می باشد. برای خریداری درب کرکره ای در نور به شما قیمت پایینی گفتند آگاه باشید که تیغه ها از ضایعات الومینیوم تولید شده اند و بعد از مدتی به سر و صدا می افتد و یا باعث پارگی تیغه ها می شود.

 

برای کرکره مغازه موتور توبلار بهتر است یا موتور ساید؟

تقریبا کرکره مغازه داخل تابلو نصب می گردد در واقع این شوه نصب داخل تابلو بسیار نامنظم میشوند و سیم ها و شاسی های تابلو به صورت نامنظم نصب میشود و فضا برای نصب و تعمیرات کرکره محدود است، پس حنما باید از موتور ساید استفاده کنید. چرا که در صورت خرابی موتور توبلار در فضای کم داخل تابلو ، تعمیرات زمان زیادی خواهد بود و علاوه بر اینکه رمان بیشتری برای باز و بست موتور نیاز است .

قیمت کرکره برقی درب اتومات ورودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸