قیمت فروش کرکره برقی
ژوئن 27, 2021
مزیت و کاربرد کرکره برقی اتومات
ژوئن 29, 2021
نمایش همه

انواع جک برقی درب یا جک درب ریموت کنترلی

جک پارکینگی , جک برقی درب یا جک درب ریموت کنترلی؛ نام های متفاوتی میباشد که به این وسیله کاربردی و مفید می دهند. جک پارکینگی وسیله ای برای آسان کردن زندگی و رفاه مردم است.
جک درب ریموتی وسیله ای محکم و مکانیکی می باشد و روی درب های لولایی پارکینگ و کارگاه ها نصب می گردد و باعث می شود افراد بتوانند به راحتی با استفاده از ریموت کنترل درب را باز و بسته کنند. این امکان باعث می شود دیگر برای باز کردن درب پارکینگ از وسیله نقلیه خود فاصله نگیرید و تنها با فشردن یک کلید درب پارکینگ باز می شود.

جک پارکینگ تهران

 

مزایای استفاده از جک پارکینگ

۱: بالا رفتن امنیت

استفاده از جک درب پارکینگ می‌تواند برای محیط شما امنیت را به وجود بیاورد. چرا که درب های ساده و قدیمی به راحتی توسط سارقین باز میشود و از لحاظ ایمنی بسیار ضعیف هستند زمانی که درب مجهز به جک درب پارکینگ باشد به راحتی قابل باز شدن و دسترسی توسط اشخاص بیگانه نیست. علاوه بر وجود خود جک که باعث مقاوم شدن درب می شود وجود قفل برقی روی درب باعث می‌شود درب به راحتی باز نشود ،پس از نظر ایمنی بسیار مفید واقع می‌شود.

۲: ایمنی بیشتر برای عابرین پیاده

وسیله نقلیه برای وارد شدن به پارکینگ تا باز شدن در منتظر می ماند در این زمان ماشین بدون سرعت و خیلی با احتیاط و آرام وارد پارکینگ می‌شود بنابراین عابرین پیاده در امان هستند.

۳: محدود شدن رفت و آمدها

در این مورد فقط افرادی که ریموت درب را دارند می‌توانند از در وارد و خارج شوند این محدودیت امنیت را افزایش می‌دهد.

کرکره برقی اتوماتیک در تهران

۴: صرفه‌جویی در وقت

باز کردن درب های پارکینگ قدیمی برای ورود اتومبیل ها بسیار زمان‌بر است. افراد مجبور به خاموش کردن اتومبیل و پیاده شدن از خودرو میشوند تا درب را باز کنند و بعد از ورود به پارکینگ نیز باید از ماشین پیاده شده تا در را ببندند، این کار علاوه بر زمان‌بر بودن گاهی خطراتی را هم به دنبال دارد در تایم های آخر شب در خیابان‌های خلوت امکان حمله سارقین است. در فصل زمستان و سرما احتمال لیز خوردن و مریض شدن است.

جک پارکینگ کرج

 

چگونه متوجه شویم جک درب پارکینگی ما از ریموت غیر فابریک استفاده نموده است؟

اکثر جک های پارکینگی غیر ایرانی از ریموتهای فابریک خود استفاده میکنند و امکان ست کردن ریموت غیر فابریک لرنینگ بر روی آن وجود ندارد. نصابها برای ست کردن ریموت جک پارکینگی غیر فابریک برای این گونه درهای کنترلی یک دستگاه به نام رسیور روی مدارکنترل جک پارکینگی نصب می کنند تا ریموتهای غیر فابریک بر روی ان ست شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸