بررسی سرویس جک درب ریموت کنترلی درب حیاط
نوامبر 2, 2021
اهمیت نصب کرکره برقی در چیست ؟
نوامبر 19, 2021
نمایش همه

منظور از کنترل جک برقی پارکینگ با برق اضطراری چیست؟

همه ی سیستم های اتوماتیکی پارکینگی روشی اضطراری برای زمانی که مشکلی در سیستم ایجاد می شود یا برق قطع است طراحی کرده اند که جک درب پارکینگ نیز از این قاعده مستثنی نیست و کنترل جک برقی پارکینگ با برق اضطراری نیز وجود دارد . به این ترتیب که جایگاه کلید خلاص کن تعبیه شده تا در مواقع اضطراری از آن استفاده شود.

برقی اضطراری جک درب پارکینگی

ساختار جک درب پارکینگ

با پیشرفت تکنولوژی کم کم درب های دستی جای خود را به درب های کرکره ای و اتوماتیک داده اند. از درب های اتوماتیک علاوه بر اماکن عمومی و تجاری در مجتمع های مسکونی و ادارات نیر میتوان بهره برد جک یکی از قطعات مهم در ساختار درب های اتوماتیک است که نقش اصلی را در باز و بسته کردن درب ایفا میکند.

ساختار جک درب پارکینگی

ساختار موتور جک هیدرولیکی

جک هیدرولیک پارکینگ به این صورت عمل میکنند که دارای محفظه ای میباشد که روغن هیدرولیک در آن قرار گرفته و به شکل استوانه ای میباشد.از جک های هیدرولیکی برای مکان هایی که تردد و رفت و آمد در ان ها زیاد است استفاده میشود. از دیگر ویژگی های این جک به ایمنی آن برای باز و بسته کردن درب های سنگین اشاره نمود از جک های هیدرولیک برای شهر هایی که آب و هوا در آن ها سرد است بسیار توصیه میگردد جک های هیدرولیکی با استفاده از قفل برقی کرکره برقی همراه شود امنیت درب بسیار بالا میرود و تا حد بسیار زیادی از نفوذ افراد بدون ریموت جلوگیری میشود.

کاربردی ترین جک درب پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸