بهترین جک مناسب برای درب پارکینگ سبک و سنگین کدام است ؟
نوامبر 2, 2021
آشنایی با جک اتوماتیک و راهنمایی خرید جک درب
نوامبر 2, 2021
نمایش همه

مزیت و ویژگی جک برقی درب محوطه حیاط

جک پارکینگ چیست؟
جک درب پارکینگ که با نام های جک ورودی ، جک برقی درب ، جک ریموتی و درب ریموت کنترلی شناخته میشود در واقع جک درب برقی محوطه حیاط برای باز و بسته کردن درب های اتوماتیک بوده و افراد دیگر مجبور نیستند برای باز و بسته شدن درب پارکینگ از ماشین خود پیاده شده و اقدام برای باز و بست شدن دربب کنند انواع متعددی از جک پارکینگ در ایران تولید شده است و بهترین مارک جک درب پارکینگ موجود در بازار ایران ساخت کشور ایتالیا میباشد.

جک برقی درب محوطه حیاط

نحوه کار جک درب برقی به چه صورت است ؟

نحوه کار جک درب پارکینگ به این گونه میباشد که بازو های جک در یک طرف درب های تک لنگه و در دو طرف درب های دو لنگه قرار گرفته و با فشار دادن دکمه ریموت بازو ها به طرفین حرکت کرده و به باز شدن درب کمک میکنند.از ویژگی های بهره گیری از جک در درب های اتوماتیک برای بالا بردن رفاه و آسایش متقاضیان و مصذف کنندگان میباشد.

بهترین جک کنترلی درب حیاط

مشکلات مرسوم درب پارکینگ کدام است؟

  • کارنکردن ریموت : یا مشکل از باتری و خود ریموت یا این که قسمت برقی درب پارکینگ آسیب دیده است و آنتن گیرنده آن درست عمل نمی کند.
  • باز و بسته نشدن درب : ممکن است غلتک های درب پارکینگ فرسوده شده و به دلیل اصطحکاک بالا درست عمل نکند. و یا بروز مشکل در سنسور ایمنی درب پارکینگ است.
  • خراب شدن جک درب پارکینگ : یکی از جدی ترین مواردی است که در این درب ها ممکن است به وجود بیاید که دلایل بسیار دارد که باید یک به یک بررسی گردد تا در صورت تشخیص نادرست مشکل جدی تری به وجود نیاید .
جک درب پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸