خرید کرکره برقی اتومات درب و پنجره
جولای 27, 2021
جک های پارکینگی پارکینگی درب
جولای 29, 2021
نمایش همه

مزایای کرکره برقی و نصب انواع کرکره برقی

مزایا کرکره برقی
سرعت
با فشردن یک دکمه کرکره بالا می‌رود و شما می‌توانید به محیط داخل وارد شوید. بدون شک سرعت عملکرد کرکره اتوماتیک چندین برابر نوع دستی آن است که با کمک ریموت کنترل می‌توان آن را بالا و پایین کرد و دیگر نیازی به استفاده از نیروی فیزیکی دست نیست.

امنیت
تامین امنیت محل سکونت یا محیط کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. کرکره برقی عمدتا از جنس فلز و آلومینیوم ساخته می‌شود که همین امر امکان ورود سارقین را کاهش می‌دهد و سبب می گردد تا این محصول در برابر هرگونه ضربه و فشار مقاوم بوده و امکان نفوذ به آن وجود نداشته باشد. بنابراین، اگر حفظ جان و مال افراد برای شما مهم است، با نصب کرکره برقی امنیت را در محیط اطراف خود دوچندان کنید.

طول عمر بالا
کیفیت بالای تیغه های آلومینیومی این محصول و استحکام آن سبب می‌گردد تا در طی سال‌ها استفاده، کمترین آسیب را متحمل شود و در نتیجه از طول عمر بالایی برخوردار باشد.

نصب کرکره برقی

جهت انتخاب کرکره برقی و مزایای درب کرکره ای اتوماتیک باید به سه مورد توجه داشته باشیم

ابعاد کرکره برقی و انتخاب تیغه مناسب از نظر ساختار فنی، کم صدا بودن تیغه کرکره و همچنین از نظر زیبایی کرکره پارکینگتعداد خودرویی که از کرکره برقی تردد می کنند و انتخاب موتور کرکره مناسب سنسور فتوسل و سایر تجهیزات ایمنی مورد نیاز.

کرکره اتومات

کرکره آلومینیومی کرکره برقی چیست ؟

کرکره‌های اتوماتیک  آلومینیومی پرطرفدارترین نوع کرکره برقی در ایران میباشند این کرکره‌ها دارای مدل‌های متنوعی مانند پانچ دار و ساده هستند.میزان ضخامت این کرکره‌ها متفاوت است و به‌صورت تک جداره یا چند جداره ساخته می‌شوند. نوع آلومینیوم به‌کاررفته در این کرکره‌ها نیز متنوع است و می‌توان آن‌ها را از ۱ تا ۳ درجه‌بندی کرد. استحکام کرکره‌های چند جداره و درجه ۱ بسیار زیاد است.

مزیت آرامبند درب پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸