نصب کرکره اتوماتیک چه کاربردی دارد ؟
آگوست 25, 2021
پرکاربردترین و پر استفاده ترین نوع موتور در کرکره برقی
آگوست 28, 2021
نمایش همه

قیمت کرکره برقی مغازه چقدر است ؟

قیمت کرکره برقی مغازه

یکی از پرمصرف ترین انواع درب کرکره ای ، کرکره برقی مغازه است. قیمت کرکره برقی مغازه و یا هر کرکره برقی دیگری با تیغه آلومینیوم و فولادی به مراتب پایین تر از درب کرکره ای شفاف است.از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می شود،مخصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند و یا نصب جک درب پارکینگی در انجا امکان پذیر نیست.اولین راهنمایی و نکته ای که در خرید کرکره اتوماتیک باید به ان توجه کرد مرغوب بودن تیغه ها می باشد که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام عملکرد می شود.پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می شود.مهمترین مزیت کرکره اتوماتیک فراهم کردن راحتی شما در برقراری امنیت بیشتر با استفاده از نیروی کمتر است. شما می توانید باز یا بسته شدن کرکره برقی را دقیقا همانطور که می خواهید انجام دهید. فقط با فشردن یک دکمه، بدون توجه به جایی که در آن قرار دارید.

کرکره برقی تهران

یکی از معایب کرکره برقی

ساخت و تولی و نصب کرکره اتوماتیک مقداری از سایر درب ها پر هزینه تر میباشد اما این هزینه اضافی بسیار مقرون به صرفه است.از آنجا که ساخت و نصب کرکره برقی یک کار بسیار تخصصی میباشد هر گاه کرکره برقی شما دچار مشکل شود حتما می بایست با تعمیرکار کرکره برقی تماس بگیرید. از طرفی اگر درب کرکره برقی در پارکینگ تعبیه شده باشد و احتمالا کرکره شما دچار خرابی شود، رفت و آمد شما مختل خواهد شد.

قیمت نصب راهبند چقدر میباشد

کرکره برقی مقاوم

کرکره برقی چیست؟

کرکره‌های برقی به صورت نوارهای عایق به هم تنیده معمولا از جنس آلومینیوم ساخته شده که در قسمت درب یا پنجره منزل نصب میگردد تا نه تنها امنیت منزل را تامین کنند بلکه به آسانی و به وسیله یک ریموت یا گوشی موبایل باز و بسته گردد و تردد را برای ساکنین آسان کنند.کرکره‌های برقی با سر خوردن به سمت بالا و پایین کار می‌کنند و بزو بست کرکره میشوند و زمانی که کرکره به بالا جمع می‌شود تیغه در یک جعبه کوچک بالای درب قرار میگیردو جمع میگردند . هنگامی که کرکره‌ها به پایین حرکت کنند، تا کف پارکینگ پایین می‌آیند و محکم کف پارکینگ شما قرار می‌گیرند و میتئان گفت یه مزیت به حسلب می آید چرا که از ورود هر جنبنده ای جلوگیری میکند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸