قیمت کرکره برقی پارکینگ
جولای 31, 2021
مزایا و کاربرد کرکره برقی اتومات
آگوست 2, 2021
نمایش همه

قیمت انواع کرکره برقی اتومات برقی

قیمت کرکره برقی با توجه به جنس و نوع آن متفاوت بوده و کرکره برقی اتوماتیک یا درب کرکره ای اتومات ریموت دار ترکیبی از کرکره های قدیمی دستی و افزونه هایی از مدارات مرتبط و موتور الکترونیکی، جهت بالا بردن امنیت سیستم حرکتی آن می باشد. قیمت کرکره برقی اتوماتیک یا کرکره کنترلی ریموت دار معمولا بسته به نوع تیغه و مواد به کار رفته ساخته شده دارد. تیغه کرکره برقی اتوماتیک ( کرکره ریموت دار ) اگر بخواهید کرکره برقی ارزان بخرید مطمئنا از جنس آلومینیم ضایعات می باشد. این نوع از کرکره برقی اتوماتیک بعد از مدت کوتاهی به صدا افتاده و به مرور قفل های آن مستهلک و در انتها از هم جدا خواهند شد .

 

کرکره برقی کرج

کرکره برقی چیست ؟

کرکره برقی با استفاده از موتور به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود. موتور کرکره برقی را می توان به منبع برق سیمی و یا به منظور بهره وری انرژی به انرژی خورشیدی وصل نمود. در وافع کرکره برقی شکل مدرن کرکره دستی میباشد استفاده از کرکره برقی باعث امنیت دن یک مکان در برابر سرقت می شود. نسبت به سایر لوازم امنیتی زمان باز و بسته شدن کرکره برقی بسیار بالا است.

کرکره برقی شهریار

موارد استفاده از کرکره برقی :

از کرکره برقی برای مغازه و یا پارکینگ استفاده می کردد خصوصا پارکینگ هایی که می خواهند از فضای پشت درب هم برای پارک کردن خودرو استفاده کنند.ادر هنگام خرید کرکره برقی به تیغه های و نوع آنها دقت کنید که باید دقت شود تا از تیغه هایی که از ضایعات الومینیوم ساخته شده اند استفاده نشود زیرا باعث پارگی تیغه ها در مفصل و سروصدای زیاد هنگام بازو بست می شود.پس اگر کسی پیشنهاد قیمت کرکره برقی پایین تری به شما داد بدانید که ممکن است تیغه ها مرغوب نبوده ویا سبک باشند که سبک بودن هم باعث فرورفتگی در اثر ضربه می گردد.

خرید تیغه های گالوانیزه کرکره اتومات چه مزیتی دارد ؟

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸