مزیت کرکره برقی مدرن به چه صورتی میباشد ؟
نوامبر 19, 2021
خرید کرکره برقی ریموت کنترلی به چه صورت است ؟
نوامبر 24, 2021
نمایش همه

قیمت کرکره برقی اتوماتیک چقدر است ؟

قیمت کرکره برقی اتوماتیک یا درب ریموت دار تقریبا بسته به نوع تیغه و متریال تولید شده دارد. تیغه کرکره برقی اتوماتیک ( درب ریموت دار ) ارزان قیمت و از جنس آلومینیم ضایعات می باشد .این نوع از کرکره برقی اتوماتیک( درب ریموت دار ) بعد از زمان کوتاهی به سرو صدا افتاده و به مرور قفل های آن از هم جدا خواهند شد.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک

مزایای کرکره برقی :

یکی دیگر از اجزای ساختمان که امروزه استفاده زیادی دارد کرکره برقی است.کرکره برقی کاربرد گسترده ای دارد و به مروز زمان دچار تغییرات و پیشرفت هایی شده .کرکره برقی با نیروی الکتریکی کنترل می گردند و یکی از مهم ترین ویژگی آن کاهش نیروی انسانی برای باز و بسته کردن آن است و می توان کرکره برقی را با استفاده از یک ریموت از فاصله دور باز یا بسته کرد.

مزایای کرکره برقی

انواع تیغه کرکره برقی :

از سه نوع تیغه کرکره برقی دوجداره، تیغه کرکره برقی گالوانیزه و …، تیغه کرکره برقی شفاف در کرکره برقی استفاده می شود. تیغه کرکره برقی دو جداره نسبت به دو نوع دیگر بیشترین استفاده را در کرکره برقی دارند و این نوع تیغه کرکره برقی استقامت بسیار بالایی دارد و در سایزهای متنوعی تولید و مورد استفاده قرار می گیرد.این نوع تیغه کرکره برقی همچنین به روغن کاری نیاز ندارد.

قیمت کرکره برقی اتوماتیک پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸