مزایای نصب جک پارکینگ
جولای 6, 2021
جک درب پارکینگ چیست ؟
جولای 10, 2021
نمایش همه

مزایای انواع دزدگیر اماکن

تجهیزات دزدگیر اماکن
تجهیزات دزدگیر اماکن شامل موارد زیر می شوند :

۱- کنترل پنل دزدگیر اماکن (دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن)
۲- سنسورهای دزدگیر اماکن (سنسور حرکتی دزدگیر اماکن ، سنسور خطی دزدگیر اماکن ، سنسور پرده ای دزدگیر اماکن ، سنسور پیرامونی دزدگیر اماکن و …)
۳- تلفن کننده دزدگیر اماکن (تلفن کننده شهری ، تلفن کننده سیم کارتی)
۴- آژیر (پیزو «داخلی» – سایرن « خارجی» )
۵- کی پد دزدگیر اماکن
۶- ماژول دزدگیر اماکن
۷- مگنت دزدگیر اماکن
۸- ریموت دزدگیر اماکن
۹- منبع تغذیه دزدگیر اماکن (تأمین کننده برق دزدگیر)
۱۰- باتری (با تنوع مختلف)

بهترین دزدگیر اماکن

بهترین دزدگیر اماکن

در کشور عزیزمان برندهای بسیاری در حال عرضه سیستم های اعلام سرقت یا همان  انواع دزدگیر اماکن می باشند که می توان بیان نمود که هر کدام دارای ویژگی ها و عملکردهای خاص هستند. تفاوت اصلی دزدگیر اماکن در طراحی سنسورها و ماژول ها می باشد که می توانند با توجه به توانایی علمی در زمینه تولید با یکدیگر رقابت کنند. یکی از پیشروترین دزدگیرهای اماکن ، سیستم اعلام سرقت پارادوکس می باشد که ساخت کشور کانادا و دارای استانداردهای جهانی در زمینه تولید سیستم اعلام سرقت می باشد .

دزدگیر اماکن

دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA 64 PRO

شرکت الکترونیک کاران(سهامی خاص) در سال ۱۳۶۲ تاسیس گردیده و طی ۳۴ سال فعالیت در تولید دستگاههای الکترونیکی افتخارات متعددی را کسب نموده است.سیستم های حفاظتی کلاسیک، پرفروشترین سیستم حفاظتی در کشور، محصول شرکت الکترونیک کاران می باشد.کلیه مراحل طراحی محصولات توسط کارشناسان شرکت و مراحل ساخت در کارخانه الکترونیک کاران، مطابق با استاندارد ISO9001:2015 صورت می گیرد.

کرکره برقی درب مغازه و ساختمان

دزدگیر اماکن کلاسیک دارای ۴ زون می باشد که می توان به آن چشمی با سیم و یا مگنت و انواع سنسور های دزدگیر را به آنها وصل نمود. همچنین این مرکز دزدگیر از چشمی های بی سیم با فرکانس ۴۳۳٫۹۲ مگاهرتز پشتیبانی می نماید که پیشنهاد کلاسیک برای این چشمی دیزدگیر وایرلس Fox2 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸