کرکره برقی پارکینگ و کاربردهای آنها
ژوئن 9, 2021
مزیت آرامبند درب پارکینگ
ژوئن 12, 2021
نمایش همه

قیمت جک درب پارکینگ در تهران

با گذر زمان و پیشرفت جوامع، درب های دستی و ساده، جای خود را به درب های اتوماتیک داده‌اند. استفاده از درب های اتوماتیک در پارکینگ ها و همچنین اماکنی چون :منازل، ادارات، شرکت ها، مغازه ها و… به امری متداول تبدیل شده است. این درب ها، از اجزای متوعی تولید می‌شود که یکی از آن ها جک می باشد؛ کار و وظیفه ی جک در درب پارکینگ، باز و بسته کردن آن است. این کار به وسیله ی یک ریموت و زدن دکمه، به طور کاملاً اتوماتیک انجام می گردد. حال ساختار جک درب پارکینگ به چه صورت است؟

قیمت جک هیدرولیکی و قیمت جک درب پارکینگ  به عوامل زیادی بستگی دارد که از این عوامل می توان به برند، نوع و اندازه آن اشاره کرد ، جهت دریافت آخرین قیمت ها با کارشناسان ما در شرکت سازه تک تماس گرفته و از آخرین قیمت ها و مشاوره قبل از خرید بهره ببرید.

بهترین جک درب

اهمیت قطعه‌ای به نام جک در ساختار درب پارکینگ

په کار جک باز و بسته کردن درب اتوماتیک می باشد. در درب های پارکینگ اتوماتیک نیز جک همین عمل را انجام می دهد. پس می‌توان گفت که یک عضو اصلی و مهم در ساختار درب پارکینگ جک می باشد، که خراب شدن آن، کل کار در را مختل خواهد کرد، پس باید به نوع و کیفیت آن توجه بسیار شود.

جک درب پارکینگ از چه اجزایی تشکیل شده
جک درب اتوماتیک پارکینگ ،از استاتور، روتور یا چرخانه، دنده برنجی، میل مادران و به طور کلی تر از ریموت کنترل، چشمی، مرکز فرمان و فلاشر تشکیل شده است.

کرکره برقی تهران

انواع جک درب

عوامل مهم در انتخاب جک درب پارکینگی

اگر قصد افزایش ارتقا درب پارکینگ ساختمان را دارید و می‌خواهید یک درب لولایی را تبدیل به درب اتوماتیک نمایید باید از جک درب پارکینگی استفاده کنید. از آنجا که درب‌های پارکینگی از جنس‌های گوناگونی ساخته می شوند لزوما باید در انتخاب جک درب پارکینگی به این نکته توجه ویژه‌ای شود تا جنس درب لولایی هماهنگی لازم با جک درب پارکینگی را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸