جک درب پارکینگ چیست ؟
جولای 10, 2021
جک درب پارکینگ هیدرولیک چیست ؟
جولای 14, 2021
نمایش همه

خرید بهترین جک درب پارکینگ

باز کردن درب های پارکینگ قدیمی برای ورود اتومبیل ها بسیار زمان‌بر است. افراد مجبور به خاموش کردن اتومبیل و پیاده شدن از خودرو میشوند تا درب را باز کنند و بعد از ورود به پارکینگ نیز باید از ماشین پیاده شده تا در را ببندند، این کار علاوه بر زمان‌بر بودن گاهی خطراتی را هم به دنبال دارد در تایم های آخر شب در خیابان‌های خلوت امکان حمله سارقین است. در فصل زمستان و سرما احتمال لیز خوردن و مریض شدن است.

جک پارکینگ تهران

چگونه متوجه شویم جک درب پارکینگی ما از ریموت غیر فابریک استفاده نموده است؟

اکثر بهترین جک درب پارکینگ غیر ایرانی از ریموتهای فابریک خود استفاده میکنند و امکان ست کردن ریموت غیر فابریک لرنینگ بر روی آن وجود ندارد. نصابها برای ست کردن ریموت جک پارکینگی غیر فابریک برای این گونه درهای کنترلی یک دستگاه به نام رسیور روی مدارکنترل جک پارکینگی نصب می کنند تا ریموتهای غیر فابریک بر روی ان ست شود.از جمله مشکلاتی که ما برای باز و بسته کردن درب پارکینگ و یا حیاط با آن روبه رو می شویم اغلب در هوای بارانی و یا روزهای گرم تابستان است که برای باز و بسته کردن درب مجبور به پیاده شدن از خودرو هستیم که در بیشتر اوقات کاری بس خسته کننده و زمانبر می باشد .جک پارکینگی از اجزا مختلفی مانند ریموت ، قطعات فلزی، چشمی، بازوها، کنترل سنتر و هشدار دهنده ها تشکیل شده است .

جک پارکینگ

جک درب پارکینگی چیست ؟

جک درب پارکینگ یا جک پارکینگی که با نام های درب برقی یا درب برقی ریموت دار نیز شناخته می شود وسیله ای است مکانیکی جهت باز و بسته شدن اتوماتیک درب تنها به وسیله فشردن کلید ریموت از راه دور و بدون دخالت فیزیکی انسان می باشد .

هزینه نصب انواع کرکره برقی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸