جک برقی درب پارکینگ
دسامبر 24, 2021
جک های برقی پارکینگی درب
دسامبر 31, 2021
نمایش همه

ساخت و تولید انواع جک

انواع جک های پارکینگی

ساخت و تولید انواع جک پارکینگ بر اساس انواع درب ها صورت می گیرد، دربهای تک لنگه ،دولنگه، کشویی و ریلی . استفاده از جک ها تنها کار را برای تردد شما راحت تر می‌کند، و نسبت به درب های معمولی قدیمی باعث بالا رفتن امنیت و حفاظت از شما و خانواده تان می شود.برای درب های تک و یا دو لنگه که به داخل باز میشوند باید فضای کافی برای عملکرد مناسب آنها وجود داشته باشد. اگر پارکینگ شما فضای کافی برای باز شدن درب به داخل را ندارد شما باید از جنک های ریلی یا کشویی زیر زمینی استفاده کنید.

 

انواع جک های پارکینگی

جک درب پارکینگ

درب‌های پارکینگ‌های منازل خصوصی و منازل دارای سیستم‌های اتوماتیک دارند یکی از انواع درب‌های اتوماتیک، جک درب پارکینگ میباشد بطور کلی جک پارکینگ وسیله میباشد که باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتومات و با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می‌آورد.

جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ هیدرولیک

مکانیزم کار جک پارکینگ هیدرولیک آن است که از فشار روغن برای باز و بسته کردن درب استفاده شده نام این جک ها هیدرولیک است وهیچ پمپ روغنی به صورت مجزا وجود ندارد این مخزن روغن را را به همراه پمپ و سایر لوازم داخل بازوها جایگذاری میکنند.ساخت جک درب پارکینگ هیدرولیکی بسیار پرهزینه میباشد و در نتیجه قیمت آن نیز برای مصرف کننده بالاست .

هزینه نصب کرکره درب برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸