قیمت راهبند

راهبند خودرویی وسیله ای است که برای ورود و خروج، وسیله نقلیه را کنترل می کند و نصب راه بند برای مکان هایی که تردد زیادی دارند بسیار مناسب است. سازه تک با داشتن سال ها تجربه در خصوص راه اندازی و نصب انواع راهبند با نازلترین قیمت آماده ارائه خدمات می باشد. کاری که راهبند کنترل خودرو بر عهده دارد را معمولا نمی توان از جک پارکینگی انتظار داشت چرا که در صورت استفاده از جک درب اتوماتیک تردد به کندی انجام می پذیرد و در صورت تردد بالا عمر جک پارکینگ بسیار پایین می آید.

راهبند

آشنایی با راهبند تردد کنترل خودرو

راهبند (Barrier) وسیله ای یا به اصطلاح دقیق تر، مانعی برای کنترل انواع تردد در فضاهای مختلف جامعه به نیت نظارت و کنترل رفت و آمد وسایل نقلیه و اشخاص می باشد. برندهای مختلفی در راهبند اتوماتیک وجود دارد که برخی از آنها قدمت طولانی و خدمات و پشتیبانی خوبی دارند،راهبند های زیادی هم وجود دارد که تازه وارد بازار شده اند که اطلاعات دقیقی از کیفیت و خدمات آنها در دست نیست.این راهبندها ممکن است ظاهر زیبا و گول زننده ای داشته باشند ولی از لحاظ فنی و تکنولوژی بسیار ساده و بی کیفیت هستند و شمارا اذیت میکنند و فروشنده نیز ممکن است خدماتی به شما ندهد.بنابراین در هنگام خرید راهبند اتوماتیک از برندهای سابقه دار خرید کنید تا به مشکل نخورید.

 

راهبند پارکینگی

 

متعلقات نصب راهبند

به لوازم جانبی راهبند توجه کنید این که در پک راهبند چشمی ایمنی وجود دارد یا خیر و تعداد ریموت ها و کلید دستی را بافروشنده چک کنید.بعضی از راهبند های ایتالیایی در دوحالت نیم ست و تمام ست فروخته می شوند که تمام ست میتواند شامل قاب بدنه،پایه بوم،و چشمی ایمنی باشد. اگر درمکانی که میخواهید راهبند نصب کنید نور کافی وجودندارد و احتمال برخورد خودرو و راهبند وجود دارد میتوان از راهبندهایی با بوم LED دار فابریک استفاده کنید،و یا خودتان بر روی بوم LED نواری نصب کنید.به هر حال بهتر است برای جلوگیری از برخورد خودرو به راهبند از LED استفاده کنید.

 

قیمت خرید راهبند پارکینگ خودرو

 

خرید راهبند پارکینگ

حتماً برای شما هم ایجاد امنیت و مضاعف نمودن آن بسیار اهمیت دارد ، بنابراین یکی از مسائل مهم که امروزه بسیار از سوی مشترکین و کاربران مورد توجه قرار گرفته است ، سیستم مدیریت و حفاظ پارکینگ می باشد . بدین منظور افراد زیادی همواره از راه بند جهت افزایش امنیت استفاده می کنند .

به طور کلی راهبند های ریموت دار همانند یک مانع و سد در قسمت ورودی و خروجی پارکینگ واقع می شوند ؛ در نتیجه موجب محدودیت تردد ها می گردند ، این کار موجب می شود تا هر شخصی اجازه ورود به پارکینگ را نداشته باشد مگر اینکه از سوی نگهبان بتواند اجازه را کسب نماید پس ، بدانید زمانی که شما برای اماکن مورد نظر از راه بند استفاده می کنید در حقیقت امنیت آن منطقه برایتان بسیار اهمیت داشته است .

 

راهبند ماشین رو

 

سفارش خرید راهبند بازویی کنترلی

امروزه پیشرفت تکنولوژی، جهت تأمین نیازها و احتیاجات بشر، گام های اساسی و قابل توجهی را برداشته است.

از جمله فناوری های نوین بشری، راهبندها هستند که با ساختار مدرن خود، تردد و عبور و مرور خودروها و دیگر وسایل نقلیه را کنترل و ثبت و ضبط می نمایند.

پیش از این که مقاله ی پیش رو، وارد قسمت اصلی متن گردد، ضروری ست تعریف مختصر و مفیدی از کلمه ی راهبند ارائه داده شود.

 

 

راهبند درب پارکینگ

 

راهبند چیست؟

راهبند در لغت به معنای بستن راه و مسیر، کسی یا چیزی که راه را مسدود کند، مانع یا بازدارنده و … آورده شده است.

راهبند کنترل ماشین جلوی پارکینگ در اصطلاح ابزاری متحرک و حفاظتی ست که جهت بستن موقت مسیر و کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه در محل های پرتردد استفاده می گردد.

این وسیله ی پرکاربرد در ورودی ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی، کارخانجات، مراکز آموزشی، پارکینگ های عمومی، مراکز درمانی، اماکن تفریحی، مراکز خرید، اماکن نظامی، مجتمع های مسکونی و … نصب می شود تا از ورود و خروجهای متفرقه و غیرمجاز به محوطه و محل مورد نظر جلوگیری به عمل آید.

راهبندها در انواع متفاوتی در بازار وجود دارند که با توجه به نوع نیاز و کاربردشان در دسترس و قابل استفاده هستند.

راهبندها براساس عملکرد محرک به دو نوع الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک و بر اساس نوع اهرم یا بازو به انواع بازویی یا میله ای، بازو فنس دار، بازو تاشو ۹۰ درجه ، بازو تاشو ۱۸۰ درجه و بازو تلسکوپی تقسیم می شوند.

البته انواع دیگری از راهبندها مانند راهبند ستونی( بولارد)، راهبند اکاردئونی( کشویی)، سطحی یکطرفه و … نیز وجود دارند که هر کدام از آن ها ویژگی ها و مزیت های منحصر به فرد خودشان را دارند.

لازم به ذکر است، راهبند بازویی به دلیل پایین بودن میزان فرسایش، قیمت مناسب و کارکرد سریع و موثر یکی از رایج ترین و کابردی ترین انواع راهبندهای موجود به حساب می آید.

 

راهبند خودرویی

 

نکاتی که هنگام خرید راهبند باید رعایت گردد:

موقعیت و ابعاد خودرو و مکان نصب راهبند

برای خرید یک راهبند مناسب باید به ارتفاع و عرض محل قرار گیری راهبند و همچنین ارتفاع خودروها بسیار دقت شود. به عنوان مثال اگر بخواهیم راهبند را برای مکانی با تردد ماشین های سنگین یا مکان های مسقف خریداری کنیم، لازم است با راهنمایی مشاورین متخصص، راهبندی را انتخاب نماییم که این ویژگی مهم را پوشش دهد.

میزان تردد

برخی از انواع راهبندها دارای محدودیت تردد هستند و امکان استفاده در مکان های پرتردد را ندارند. بنابراین در اماکنی که تعداد خودروها و میزان رفت و آمدها بالاست، باید از راهبندهای با تردد نامحدود استفاده نمود.

سرعت عملکرد راهبند

یکی از عوامل مهم در خرید راهبند، توجه به میزان سرعت راهبند است. این مسأله مخصوصا در مکان های شلوغ حائز اهمیت است. اگر در این مکان ها راهبند با سرعت پایین قرار داده شود، با موجی از ترافیک روبرو خواهیم شد که کنترل عبور و مرور را برایمان مشکل می سازد.

تجهیزات راهبند

حتی الامکان سعی گردد هنگام خرید، راهبندی انتخاب شود که قابلیت اتصال به تجهیزات جانبی و ایمنی همجون فلاشر، سیستم پلاک خوان، چراغ راهنمایی، سیستم کنترل دستی، سیستم تگ خوان، سنسور تشخیص و … را داشته باشد.

مزایای استفاده از راهبند

در ادامه مهم ترین مزیت های استفاده از راهبند را از نظر می گذرانیم.

تأمین امنیت

مهم ترین ویژگی استفاده از راهبند، تأمین امنیت است. راهبندها به دو شکل در افزایش ضریب ایمنی و حفاظت از حریم خصوصی نقش دارند.

۱- با توجه به این که راهبندها قابلیت کنترل دستی دارند، نگهبان ورودی پس از شناسایی و تأیید فرد مورد نظر، با فشردن دکمه ی ریموت، مانع را باز کرده و به این ترتیب، عملا به وسیله ی نقلیه، اجازه ی ورود به مناطق تحت حفاظت ساختمان داده می شود.

۲- راهبندهای امروزی با دارا بودن دوربین های هوشمند مدار بسته، از افرادی که پشت راهبند یا در حال عبور از آن هستند، خودروهایشان و پلاک آن ها، فیلم و عکس تهیه می نمایند تا احیانا در صورت بروز حادثه یا مشکلی به عنوان سند یا مدرک معتبر ارائه گردد.

بدین گونه راهبندها از ورودهای غیرمجاز و ناشناس به محدوده ی حفاظت شده جلوگیری به عمل می آورند.

برقراری نظم

نصب و قرارگیری راهبند در جلوی درب ورودی ساختمان ها، کمک زیادی به حفظ نظم وسایل نقلیه نموده است.

خودروها با قرار گرفتن در یک راستا و صف منظم، به نوبت و با فاصله، از سد راهبند عبور کرده و از هرج و مرج و بی نظمی در محل تردد جلوگیری می شود.

کنترل ترافیک

در برخی موارد از تجهیزات راهبند برای مدیریت ترافیک در مسیرهای شلوغ و پرتردد استفاده می شود. در این شرایط، راهبند از طریق نظم بخشیدن و سازمان دهی وسایل نقلیه، ترافیک و ترددها را کنترل می نماید و از میزان تصادفات می کاهد.

راهبند از جمله تجهیزات بازدارنده یست که برای ایجاد امنیت و کنترل آسان تر و بهتر ورود و خروج وسایل نقلیه در ورودی ساختمان ها نصب می گردد.

راهبندها در انواع متفاوت قابل استفاده هستند که هر کدام قابلیت ها و ویزگی های خاص خود را دارند و هنگام خرید، نوع نیاز مشتری و کاربرد راهبند، در انتخاب بهترین گزینه تعیین کننده است.

قیمت راهبند با توجه به عواملی همچون برند و شرکت تولید کننده ی این محصول، امکانات جانبی به کار رفته در آن ها، کیفیت، سرعت و عملکرد راهبند و غیره بسیار متغیر است.

طبیعی ست هر اندازه راهبند، تجهیزات بیشتر و منحصر به فردی داشته باشد، به همان نسبت قیمت بالاتری نیز دارد.

 

راهبند اتوماتیک

 

توجه داشته باشید که یکسری عواملی وجود دارد که به شما در انتخاب راهبند برقی مناسب جهت افزایش امنیت کمک خواهد کرد . همانگونه که وقتی شما برای منزل یا ساختمان خود در ، پنجره و دیگر موارد را قرار می دهید و این کار شما باعث افزایش امنیت برای ساختمان خواهد شد ، در نتیجه استفاده از راهبند به ویژه برای اماکن شلوغ و پارکینگ ها بسیار حائز اهمیت است و این مسئله منجر به افزایش امنیت خواهد شد ؛ به طوری که به هنگام استفاده تا حد زیادی از ورود افراد سارق یا افراد متجاوز به حریم خصوصی افراد کاهش می یابد . بهتر است بدانید استفاده از راهبند اگر چه موجب افزایش امنیت می گردد حتی باعث می شود تا حجم ترافیک تا حد زیادی کنترل شود ، یعنی وقتی یک راهبند به عنوان مانع و سدی در مقابل خودرو ها قرار می ‌گیرد بنابراین خودرو ها برای یکدیگر حق تقدم قائل شده و در کنار یکدیگر قرار می گیرند .

شما با انتخاب یک راهبند به عنوان یک سد امنیتی در آسودگی و افزایش آرامش و رفاه تاثیرات زیادی می ‌گذارید . بهتر است بدانید دلایل اساسی به منظور انتخاب یک محصول یا ابزار متناسب با نیاز شما موجود است که در واقع به هنگام تصمیم گیری قادر خواهید بود قسمت یا همه آن را مورد توجه قرار دهید .

این مسئله که شما چگونه می‌ توانید تا حد زیادی به نحو احسن از قسمت ورودی خود مراقبت کنید و اجازه ورود هر شخصی را به منزل یا فضای مورد نظر ندهید در حقیقت با برگزیدن یک راهبندی که بسیار خوب طراحی شده میسر می گردد ، یعنی باید راهبند به گونه ای طراحی شده باشد که به شکل کاملاً اتوماتیک تنها به افراد مجاز اجازه ورود بدهد .

بیشتر افراد همواره قصد استفاده از راهبندی را دارند که بر روی تایمر فعالیت داشته باشد ؛ در نتیجه استحقاق این امر نیاز به انتخاب مانعی دارد که اتوماسیون را ارائه بدهد .

 

راه بند برقی

 

توجه داشته باشید که راهبند ها بر اساس نوع آب و هوا قابلیت نصب پیدا می کنند بدین منظور که در مناطقی که دارای آب و هوای متفاوت است در نتیجه بر همان اساس نوع راهبند را نیز انتخاب می کنند و به نصب آن می پردازند . به عنوان مثال در مناطقی که رطوبت بالا است معمولاً از راهبند هایی استفاده می ‌شود که در برابر زنگ زدگی و خوردگی و پوسیدگی از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار هستند .

فناوری های مختلف برای یک راهبند مانع اتوماتیکی وجود دارد. یکی از آنها الکترومکانیکی است که به دلیل قابلیت اطمینان آن به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. فناوری های دیگراغلب تولید کنندگان خاص است. این دستگاه های الکترومکانیکی با واحدهای درایو ۲۴ وات DC که می توانند به طور مداوم بدون گرما تولید شوند، به وجود می آیند، بنابراین موانع الکترومکانیکی می توانند به صورت مداوم مورد استفاده قرار گیرند .معمولا یک راهبند اتوماتیک دارای یک دوربین مدار بسته است که به صورت مداوم در حال ثبت تصویر بوده و یکی از اجزا سیستم کنترل تردد می باشد. مزیت وجود دوربین مدار بسته ثبت پلاک تمامی خودروها است که علاوه برآن تصویر صورت راننده و سرنشینان به طور واضح ثبت میگردد.

راه بند ها عموما در دسته بندی های مختلفی نامگزاری شده اند. همانطور که در بالا محصولات راهبند را مشاهده میکنید احتمالا تا بحال متوجه شده اید راجه به چه چیزی در حال توضیح دادن هستیم. همه ما در نزدیک به شهر هایی چون تهران یا قم یا مشهد با عوارضی های بین راهی مواجه شده ایم که پس از پرداخت عوارض میله یا بومی دراز از طریق یک دستگاه دستور گرفته، بلند میشود و اجازه تردد ما را می دهد.

این یکی از انواع راهبند بود که بیشتر با نام راهبند جاده ای معروف می باشد. اما گونه ای دیگر از این محصولات در ورودی پارکینگ ها می باشد که توسط نگهبانی ساختمان مسکونی یا اداری مورد نظر اجازه ورود و یا خروج وسایل نقلیه را صادر میکند که با نام راهبند پارکینگ بین مردم شناخته شده است و ده ها مورد راهبند دیگر که در بخش انواع راهبند با ذکر نام، به شرح و مشخصات راهبند ها میپردازیم. در ادامه به کاربرد های آن نیز پرداخته ایم. و در اخر باید متذکر شویم که یک ویژگی مشترک بین ساخت تمامی راهنبد ها وجود دارد و آن هم اینکه تولید راهبند در هر دسته بندی به ۲ صورت دستی و اتوماتیک می باشد.

راهبند تردد

 

روش نصب راهبند برقی و نحوه عملکرد راه بند الکترومکانیک

راهبند الکترومکانیک دارای موتور الکتریکی و گیربکس مکانیکی میباشد که خروجی ان توسط یک چرخ دنده وارد گیربکس بیرونی بزرگتری میشود تا گشتاور و قدرت بیشتری برای بلند کردن بوم یا همان اهرم راهبند اتوماتیک داشته باشد. اهرم راهبند که ممکن است طول ۶ متر یا بیشتر ویاکمتر داشته باشد میتواند فشار زیادی را هنگام بلند کردن به متور راهبند اتوماتیک تحمیل کند وباعث خرابی زود هنگام ان شود.به همین دلیل در بیشتر انواع راهبند اتوماتیک از دو فنرجهت بالانس وزن اهرم استفاده میشود.یعنی هنگام پایین امدن  اهرم فنر کشیده میشود تا از انرژی پتانسیل ذخیره شده در فنر هنگام بالا امدن اهرم استفاده شود و فشار کمتری به موتور اعمال شود.
هنگام تولید راهبند اتومات، نیروی کششی فنر راهبند را به اندازه طول فابریک اهرم مثلا ۶ متر تنظیم میکنند،بنابراین اگر زمان نصب، اهرم را بریده و کوتاه کردید باید نیروی کشش فنر را با پیچ تنظیم ان کمتر کنید تا هنگام پایین امدن، حالا که اهرم سبک شده  موتور فشار زیادی را برای غلبه به نیروی فنر تحمل نکند.متاسفانه خیلی از نصابها این مورد را رعایت نمیکنند و باعث استحلاک بالای موتور راهبند میشوند. نکته بعدی تنظیم میکرو سوئیچ راهبند میباشد که حد بالا و پایین ان را مشخص میکند.

تمامی کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه ای چون ماشین های سبک، ماشین سنگین، موتور و همچنین اشخاص را توسط وسیله راهبند امکان پذیر می باشد. بیشترین کاربردی که ما از راهبند در اجتماع کنونی خود میبینم استفاده ی آن در عوارضی جاده های، ایست های بازرسی، فروشگاه های زنجیره ای، هتل ها، پارکینگ های بزرگ و پارکینگ ساختمان های اداری و مسکونی، فرودگاه ها، شرکت های صنعتی و محاکم قضایی و امنیتی می باشد.

راهبند کنترلی در شکل های مختلفی در بازار وجود دارد که بر اساس نیاز خریداری میشود مثلا برای مکانهایی که طول درب ورودی بلند است راهبندهای بلند و دراز خریداری میشود و یا در مکانهایی که ورودی کوچکی دارند از راهبند های کوتاه استفاده میشود.و یا اگر ورودی ساختمان خیلی عریض و پهن باشد بایستی از دو عدد راهبند استفاده کرد که یکی در سمت چپ و دیگری در سمت راست نصب میشود و همزمان با یکدیگر توسط یک ریموت کنترل میشوند و بالا میروند.نوع دیگر از راهبند هم وجود دارد که برقی و خودکار نیست و فاقد میله است و به جای میله از زنجیر استفاده میشود

 

راهبند پارکینگ

 

راهبند تردد ماشین پارکینگ

زمانی از راه بند پارکینگی صحبت به میان می آید یعنی پارکینگ شخصی، پارکینگ اداری، ورودی پارکینگ سازمان ها و… که همگی یا به صورت راهبند اتوماتیک متصل به پلاک خوان و یا تحت کنترل واحد نگهبانی پارکینگ، تمامی تردد ها را کنترل می نمایند. زمانی در مورد راهبند پارکینگی بحث می شود عملا داریم درباره مهمترین دغدغه یعنی امنیت و آرامش صحبت میکنیم. راهبند های پارکینگ با جلوگیری از هرج و مرج و تردد های مشکوک آسایش را به ما در محل کار یا زندگی هدیه می دهد. این واقعا یک شعار نبوده و بارها و بارها در موارد بسیار زیاد و قابل مثالی اتفاق افتاده و ثابت شده است.

قیمت و خرید انواع راهبند پارکینگ را با برقراری تماس، از کارشناسان ایمن صنعت با گرفتن انواع مشاوره رایگان، میتوانید دریافت نمایید. اما بعنوان این نکته شایان ذکر است که قیمت و خرید راه بند پارکینگ بسته به موارد بسیار زیادی میتواند متغییر باشد و هم اینکه در صورت تمایل شما میتوانید هر راهبندی را که برای استفاده در پارکینگ خریداری میکنید به صورت کامل هوشمند سازی کرده و حتی آن را به سامانه پلاک خوان خودرو جهت کنترل تردد اتوماتیک پارکینگ، مجهز نمایید.

این روز ها برخی از مناطق در مقایسه با سایر مناطق در کشور بنا بر گفته افراد موجود هجوم افراد مجرم و سارق بیش از پیش مشاهده شده است ، بنابراین در این گونه از مناطق افراد هم با بر آن هستند تا بتوانند امنیت و استحکام منازل و ساختمان های خود را چند برابر کنند ؛ در نتیجه از راهبند هایی استفاده می ‌کنند که دارای مقاومت و استحکام زیادی است .
شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که قصد دارید راه بندی را انتخاب نمایید که از نظر کارکرد بسیار آسان و راحت باشد و به راحتی بتوانید آن را مورد استفاده قرار دهید ؛ بنابراین اولویت اول جهت انتخاب یک راهبند برای شما نوع عملکرد آسان و راحت آن می باشد . شما قادر خواهید بود یک فاکتور برای خود تعیین کنید که از راهبند هایی می خواهید استفاده نمایید که نیاز به زمان و مصرف انرژی زیادی جهت بررسی نمودن و طریقه کنترل واحد ها به دنبال نداشته باشد .
همانگونه که می دانید وقتی که می خواهید یک وسیله ای را خرید کنید ابتدا به کیفیت سپس به ظاهر آن دقت زیادی می کنید ؛ بنابراین دقت داشته باشید که راهبند ها نیز علاوه بر کیفیت و کارایی که دارند بایستی زیبایی‌ های خاص خودش را نیز داشته باشد . از این رو هنگامی که مشتریان به منظور خرید راهبند اقدام می کنند پس از مشاهده کیفیت و جنس بدنه قطعاً ظاهر و زیبایی را مورد نظر قرار می ‌دهند ، پس نتیجه می گیریم زیبایی ابزار ها نیز در شمار ملاک های مهم قرار دارد .
هر یک از راه بند ها با توجه به کارخانه و یا کشور سازنده خود و همچنین نوع برطرف سازی نیاز کاربران از یکسری عملکردهای متعددی برخوردار می باشد که عمدتاً راهبند هایی که از نظر قیمت زیاد هستند معمولاً نوع عملکرد آن ها نیز بهتر است ؛ در نتیجه شما باید با توجه به نوع نیاز خویش آن دسته از راهبند هایی را برگزینید که عملکرد و آپشن آن ها جهت افزایش امنیت مفید واقع شود .
بهتر است بدانید از عوامل مهمی که هنگام انتخاب یک راهبند ریموت کنترلی بسیار تاثیر گذار است ، هزینه آن می‌ باشد که افراد بر اساس هزینه موجود قصد خرید راهبند مورد نیاز خود را دارند . توجه داشته باشید که هزینه تاثیری متقابل در انتخاب راه بند دارد ، پس به هنگام خرید حتما کیفیت و نوع راه بند و همچنین هزینه آن را مد نظر قرار دهید .
مهمترین قسمت جهت انتخاب یک راهبند میتواند بماند و گارانتی آن باشد بدین منظور باید دقت داشته باشید که هرگاه قصد دارید یک راهبرد را خریداری نمایید بایستی حتماً از آن دسته شرکت های قابل اطمینان و معتبر خرید خود را انجام دهید تا از نظر ضمانت و گارانتی آن خاطرتان جمع باشد ؛ چرا که این گونه از کمپانی ها یکسری نیرو های حرفه ‌ای و تیم ‌هایی با دانش فنی جهت نصب محصول پرورش داده اند که با انجام عملیات نصب در واقع گارانتی اصلی را به شما می دهند .

 

راه بند اتوماتیک

 

راهبند اتوماتیک به تجهیزاتی گفته می شود که عبور و مرور وسایل نقلیه را با اجازه نگهبان، ریموت، دستگاه های کارتخوان و یا دیگر وسیله های هوشمند بر عهده دارد. بارزانته در زمینه تولید موتور کرکره برقی و موتور ساید و دیگر وسایل کنترل تردد پیش تر فعالیت داشته است. بالا بردن عمر مفید دستگاه و اطمینان از کارکرد آن برای مشتریان کمپانی بارزانته تثبیت شده و توانسته تا رضایت آنان را کسب کند. راه بند

 

چرا از راهبند استفاده میکنیم ؟

محل کارو یا منزل شما مهمترین مکان برای شماست و قطعاً می خواهید آنها را از هرگونه خسارات و حادثه ایمن کنید و خودتان نیز آرامش و امنیت داشته باشید، یکی از راه‌های حفظ این امنیت سدی به نام راهبند است.زمانی که شما برای درب ورودی ساختمان و یا محل کار خود و یا هر مکانی از یک راهبند استفاده  کنید دسترسی به آن محیط را کنترل کرده اید و هیچ متجاوزی نمی‌تواند وارد آن محیط شود و فقط وسایل نقلیه و یا کاربران مجاز حق عبور از راهبند را دارند.
زمانی که شما از یک راهبند برای امنیت خود استفاده می کنید نه تنها یک عامل بازدارنده در مقابل متجاوز قرار دارد ،آن شخص متوجه می‌شود شما امنیت خود و منزل خود را جدی گرفته اید, و همچنین شما می توانید سطح عملکرد راهبند خود را افزایش و ارتقا دهید و آن را خود کار کنید تا بتوانید نظارت بهتری داشته باشید به عنوان مثال در ساعاتی از روز فقط تعدادی از وسایل نقلیه اجازه عبور داشته باشند و حتی دیگر وسایل نقلیه که در کل روز اجازه عبور داشتند در آن ساعت معین نمی‌توانند دسترسی به محیط را داشته باشند و حتی می توانید نرم افزار خاص را برای مدار راهبند خود برنامه ریزی کنید تا بتوانید در مواقع خاص از ترددها گزارش گیری انجام دهید.

 

راهبند اتوماتیک تردد

 

گونه دیگری از انواع راهبند، نوع جاده ای آن می باشد. این دسته از محصولات کنترل تردد را عموما راهبند میله ای یا بوم دار تشکیل میدهند. البته در جاده ها خصوصا در ایست های بازرسی از راهبند انتحاری و راهبند ستونی یا بولارد استفاده می شود. در بخش بوم دار معمولا مناسبت ترین محصولات جاده ای عبارتند از : راهبند ۴ متری،۵متری، ۶متری، ۷متری و ۸ متری که در برند های مختلفی در فروشگاه اینترنتی محصولات امنیتی حفاظتی دکاشاپ موجود می باشد. بخاطر داشته باشید جهت راهنمای انتخاب راهبند های جاده ای بعلت حساسیت بالای آن حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. زیرا قیمت بالای محصولات راهبند اجازه هیچگونه ریسک و اشتباهی را به ما نمیدهد و در صورت انتخاب سرخود، احتمال انتخاب اشتباه و عدم امکان جبران آن وجود دارد.

 

راهبند بتا مدل  B400

اگر به دنبال یک راهبند خودرویی خوب و قابل اعتماد هستید قطعا راهبند بتا را مد نظر داشته باشید.راهبند بتا B-400 یکی از پر فروشترین محصولات راه بند در ایران است که از جهت تردد، می تواند  اعتماد کاملی روی این محصول داشت. این راهبند از یک بوم تلسکوپی بهره می برد که می توان بوم را از ۴ متر تا ۶ متر افزایش داد. این مدل راهبند از سیستم الکترومکانیکی فشار فنری بهره می برد. به همین علت سرعت بالا و پایین رفت بوم بسیار قابل قول و سریع می باشد. راهبند خودررویی بتا  بدون نیاز به سرویس و نگه داری است و روزانه تا ۵۰۰ بار قابلیت باز و بسته شدن را دارد. در ضمن این مدل راهبند خودرویی به علت راندمان فوق العاده بالا و قیمت بسیار مناسب و خدمات مناسب تبدیل یه یکی از پرفروش ترین راهبندهای موجود در بازار شده است. موتور راهبند برقی بتا سری B-400 دارای توان مصرفی ۹۰ وات بوده که قادر است بوم ۶ متری را در ۶ ثانیه و تا حداکثر زاویه ۹۰ درجه باز و بسته نماید. مدار الکترونیکی این محصول با ولتاژ ۲۲۰ کار می کند که با کلاس حفاظتی IP44 قادر به تحمل برودت ۲۰- و حرارت ۵۰ درجه سانتیگراد می باشد. اختصارا لازم به توضيح است کلاس یا استاندارد حفاظتی يا IP به بيان ساده بيانگر ميزان مقاومت و دوام محفظه الكترونيكی يک دستگاه در برابر شرايط محيطی من جمله نفوذ رطوبت و گرد و غبار است.
موتور برقی ۲۲۰ ولت
بوم ۶ متری
قدرت موتور ۹۰ وات
دارای اهرم خلاص کن
زاویه عملکرد ۹۰ درجه
زمان عملکرد ۶ ثانیه
>ضمانت یک ساله

راهبند بتا مدل B800

بتا یکی از بهترین شرکتهای وارد کننده سیستمهای راهبند می باشد که سالهاست انواع راهبند با بوم های متنوع را وارد بازار ایران نموده است.این شرکت راهبند هایی با بومهای ثابت ۵ و ۶ متری و یا با بومهای تاشونده ۹۰ و ۱۸۰ عرضه کرده است.بدنه اصلی راهبند B-800 بتا نسبت به مدل های قبلی یک مقدار بلند تر و عریض تر شده است و در ظاهر شباهت زیادی به برند های مطرح ایتالیایی پیدا کرده است.این راهبند دارای بوم ۵ متری LED دار میباشد.هنگامی که بوم راهبند بالا است LED ان سبز و هنگامی که پایین است قرمز میباشد.
ولتاژ ورودی ۲۲۰V/AC-50Hz
توان مصرفی۹۰ وات
دور موتور ۲۸۰۰ دور در دقیقه
بوم ۵ متری LED دار
ماکزیمم طول بوم ۵ متر
زمان باز و بسته شدن ۶ ثانیه
ماکزیمم زاویه بازشو ۹۰ درجه
دارای سیستم خلاص کن دستی (به منظور استفاده در مواقع قطع برق)
دارای مرکز کنترل پیشرفته به همراه لیمیت سوییچ به منظور تعیین موقعیت راهبند
قابلیت نصب با سیستم پلاک خوان
تناوب کاری ۱۰۰ بار متوالی

راهبند اتوماتیک ۵ متری بتا با بوم LED دار

شرکت بتا با تولید راهبند های با کیفیت و با تنوع بالا،نظرمشتریان زیادی را به خود جلب نموده است.راهبند بتا LED دار مدل B 400 نیز یکی ازمحصولات این شرکت می باشد که به صورت الکترومکانیکی تولید شده است و مناسب جهت مکانهای مسکونی و تجاری می باشد.

راهبند بتا ۵ متری LED دار از ولتاژ برق شهری ۲۲۰ ولت استفاده میکند و توان مصرفی آن ۹۰ وات میباشد.مدت زمانی که راهبند مدلB 400 برای یک بار باز شدن و یا یک باربسته شدن با حداکثر زاویه بازشو ۹۰درجه نیاز دارد،۶ ثانیه می باشد.ازآنجایی که این راهبند الکترومکانیکی بوده،دارای قابلیت باز بسته شدن بدون محدودیت در روز میباشد که این قابلیت،راهبند اتوماتیک بتا را مناسب برای محیط های پر تردد تجاری،اداری ومسکونی میباشد.

بارزترین ویژگی راهبند بتا B 400 بوم ۵ متری قابلیت اتصال به کامپیوتر می باشد.این ویژگی کاربر را قادر می سازد تا با اتصال دستگاه به کامپیوتر کنترل راهبند را به دست بگیرد همچنین این مدل دارای قابلیت هماهنگ سازی با انواع سیستم های کنترل تردد به صورتی کارت های تردد یا دوربین های کنترل تردد را نیز دارد.سیستمهای کنترل تردد یکی از جدید ترین محصولات برای کنترل عبور و مرور خودرو ها در ساختمان ها هستند.عملکرد آنها به این صورت است که یک تگ برچسبی بر روی شیشه نصب و به دستگاه کنترلر معرفی می شود.با نزدیک شدن خودرو به ورودی ساختمان و تشخیص مجوز ورود آن،راهبند به طور خودکار باز می شود.


دارای ولتاژ کاری AC۲۲۰V
توان مصرفی ۹۰ وات
ماکزیمم طول بوم راهبند  ۵متر
ماکزیمم زاویه بازشو ۹۰ درجه
زمان باز و بسته شدن ۶ ثانیه
دمای کاری ℃ ۵۰ ~ ℃۲۰-
قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت کنترل راهبند پارکینگ

 

راهبند بتا ۳۰۰ (دولوکس)

راهبند بتا ۳۰۰ یا دولوکس مدل لوکس شرکت بتا میباشد.این راهبند ۲۲۰ ولت و الکتروموتور است و ظاهر زیبایی نسبت به مدل ۴۰۰ این شرکت دارد.راهبند اتوماتیک بتا ۳۰۰ دارای بازوی ۵ متری است ودرکنار بدنه راهبند ۲ ردیف LED  ودر بالای راهبند نیز فلاشر وجود دارد. این مدل بهینه شده مدل ۴۰۰ است و گیربکس و مدارفرمان ان به روز تر شده.راهبند بتا ۳۰۰ قابلیت نصب هر گونه سیستم اتوماتیک RFID را دارد و مدارفرمان ان تمام قابلیت های روز را داراست. در این راهبند از دو جفت میکروسوییج برای کنترل بیشتر دستگاه استفاده شده است.این راهبند که بازشوی ۹۰ درجه دارد، تنها به ۶ ثانیه زمان برای باز شدن کامل احتیاج دارد.موتور بتا ۳۰۰ ماندن ۴۰۰ ۹۰ وات است.
ولتاژ کاری : ۲۲۰VAC
توان مصرفی: ۹۰ وات
ماکزیمم طول بوم راهبند ۵ متر
ماکزیمم زاویه بازشو  ۹۰ درجه
زمان باز و بسته شدن  ۶ ثانیه
دمای کاری ℃ ۵۰~ ℃۲۰-
راهبند سیماران

راهبند سیماران مدل فراز ۶ متر

راهبند سیماران مدل فراز بسیار شبیه به راهبند مدل پارک پروتکو می باشد. این راهبند دارای بوم تلسکوپی است که می توان آن را به اندازه ۴ تا ۶ متر و بنا به ضرورت تنظیم کرد. و موتور آن قادر است این بوم ها را در ۶  ثانیه باز یا بسته نماید. سیستم کارکرد این راهبند سیماران به صورت الکترومکانیک انجام می گیرد و همین موضوع می تواند دلیل اصلی قیمت پایین تر این محصول نسبت به راهبندهای هیدرولیکی باشد. راهبند فراز سیماران با حرکت آرام و بی صدای بوم و همین طور امکان کنترل از راه دور به وسیله ریموت، می تواند گزینه ای مناسب برای خرید باشد. شما می توانید تا ۲۰۰ ریموت را برای این راهبند تعریف و شناسایی کنید، همینطور امکان حذف این ریموت ها نیز به سادگی امکان پذیر است. حرکت بوم این راهبند سیماران تنها ۳-۶ ثانیه به طول می انجامد. قدرت موتور این راهبند ۹۰W و گشتاور چرخش موتور آن ۲۸۰۰ دور در دقیقه است. همچنین به واسطه دارا بودن سیستم خلاص کن می توان از این راهبند در مواقع قطعی برق نیز استفاده کرد.
موتور ۲۲۰ ولت
زاویه عملکرد ۹۰ درجه
بوم ۶ متری
قدرت موتور ۹۰ وات
زمان عملکرد ۶ ثانیه
دارای اهرم خلاص کن
ضمانت ۳۰ ماهه

راهبند اتوماتیک بازویی زومر ۶۰۱۰

راهبند زومر دارای بدنه ای از جنس استیل و بومی به طول ۶ متر می باشد.این محصول با یک کیفیت ثابت به سراسر جهان صادر میشود پس مناسب برای تمامی شرایط آب و هوایی میباشد. اندازه بدنه راهبند اتوماتیک زومر ASB-6010 بدون بوم ۲۵۰×۳۵۰×۱۰۸۰ میلی متر و وزن بدنه حدودا ۶۰ کیلوگرم است. همچنین این راهبند در دمای ۲۰- تا ۶۰+ درجه سانتی گراد به خوبی عمل می کند.
میزان مصرف برق آن در حالت کارکرد ۸۰w بوده که در حالت استندبای حداکثر به ۲W می رسد.
قابلیت استفاده تا ۳۰۰ مرتبه در روز (تردد بالا)
مناسب برای اماکن مسکونی و تجاری
راهبند بوم (جاده ای)
دارای بوم ۶ متری با قابلیت کاهش اندازه بوم تا ۱٫۵ متر
قابلیت بازشو به راست یا چپ
جریان برق مصرفی ۲۴ ولت
دارای سیستم تشخیص مانع خودکار
IP44

راه بند برقی زومر مدل ۶۰۱۰A

راهبند ۶۰۱۰A زومر یکی از محصولات کنترل تردد شرکت زومر آلمان است که قابل استفاده برای اماکن مسکونی و تجاری است. این راهبند جاده ای زومر دارای بدنه ای از جنس استیل و بومی به طول ۶ متر می باشد. همچنین شما می توانید از ریموت برای به حرکت درآوردن راهبند ۶۰۱۰ زومر استفاده کنید. با استفاده از این راهبند کنترل تردد از ساختمان به سادگی صورت می گیرد. با فشردن ریموت توسط کاربر یا واحد نگهبانی، بوم به بالا حرکت کرده و مسیر ورود باز می گردد. وجود اجزای سازنده مقاوم و باکیفیت، طول عمر این راهبند Sommer را افزایش می دهد. یکی از متداول ترین نوع راهبندهای پارکینگی ،  راهبند زومر ASB-6010A است که بیشترین استفاده از آن میشود. در این نوع راهبند دارای یک بوم تلسکوبی که طول آن میتواند از ۱٫۵ متر تا ۶ متر است (بستگی به بزرگی یا کوچکی محل متغییر است) . استهلاک این راهبند پایین است و از قابلیت های آن میتوان به سرعت عملکرد ، قابیت نصب تابلو و چراغ چشمک زن نام برد . این راه بند جاده ای زومر دارای ال ای دی روشنایی بر روی بوم ۶ متری خود است تا در طول شب مسیر حرکت این بوم برای کاربران مشخص شده باشد. وزن بدنه این راهبند حدودا ۴۰ کیلوگرم است و قادر است در دمای ۲۰- تا ۶۰+ درجه سانتی گراد به خوبی عمل کند. کارکرد این راهبند با برق AC 230 V, 50/60 Hz بوده و قدرت آن ۸۰W, DC 24V می باشد.

دارای فلشر بر روی بدنه موتور
کاملا ضد آب و رطوبت و گرد غبار
دارای ال ای دی بر روی بوم برای دید در شب
قابلیت استفاده تا ۳۰۰ مرتبه در روز
دارای بوم ۶ متری
با قابلیت کاهش اندازه بوم
جریان برق مصرفی ۲۴ ولت
دو سال ضمانت

راهبند اتوماتیک BFT مدل جیوتو Giotto

کارخانه بی اف تی ایتالیا سالهای طولانی است که در بازار ایران با تولید انواع محصولات مختلف از قبیل جک های الکترومکانیک و هیدرولیک و همچنین انواع راهبند با کیفیت بسیار بالا و استفاده از آلیاژ درجه به عنوان برندی برتر شناخته شده است. در میان انواع تولیدات راهبند های کمپانی BFT محصولی جدید با قابلیت های نوین به چشم میخورد که با نام تجاری راهبند جیوتو بی اف تی Giotto به بازار عرضه شده است.

هر مدل از راهبند پارکینگ بی اف تی بنا به کاربردی که دارند از قبیل۱-بدون محدودیت تردد(هیدرولیکی) ۲-با محدودیت تردد(الکترومکانیکی) ۳-راهبند ستونی دارای گارانتی ۴ساله می باشد وقیمت تمام شده آن نیز مناسب است.
در سیستم فروش نیم ست و تمام ست فروش به دو صورت انجام میشود ، در سیستم فروش نیم ست فقط بدنه و بوم فروخته میشود ودر سیستم تمام ست سایر لوازم نیز به آن افزوده میشود که به فراخور نیاز ، مشتریان میتوانند از این دو طرح برای خرید استفاده نمایند.

 ۲۴  ولت
دارای بوم ۵ متری
بدنه کاملا ضد آب و گرد غبار
مناسب برای محیط های پر تردد
فروش به دو صورت نیم ست و تمام ست
دارای ریموت دور برد
گارانتی بلند مدت شرکتی
راهبند بارزانته BARZANTE
راهبند بارزانته با بوم تلسکوپی ۴ تا ۶ متر، زمان باز یا بسته شدن ۶ ثانیه، با قابلیت نصب فلاشر و چشمی فتوسل، مناسب برای انواع تردد ورودی پارکینگ و اماکن عمومی
راهبند فک
 

راهبند اتوماتیک(هیدرولیک) فک مدل ۶۱۵

راهبند هیدرولیک FAAC 615 محصول تولیدی FAAC ایتالیا که یک سیستم هیدرولیک است و از کیفیت و قدرت خوبی در کنار گارانتی بلند مدت برخوردار می باشد. راهبند فک ۶۱۵ دارای سیستم هیدرولیک و مناسب برای مکان های پر تردد می باشد. مدار فرمان راهبند ۶۱۵ فک، مدار فرمان مدل ۶۱۵ BPR فک می باشد. سامانه محرکه این راهبند متشکل از یک بلوک هیدروپمپ (پمپ روغن) تانک روغن هیدرولیک وشیر های مربوطه که به صورت کاملاً آبندی شده و متمرکز طراحی شده اند و همچنین یک عدد بازوی هیدرولیک می باشد که به دلیل استفاده دقیق و کارشناسی شده از سیستم هیدرولیک این محصول را کاملاً برتر و متمایز از سایر راهبند های موجود در بازار کرده است.
سرعت حرکت بوم در راهبند اتوماتیک فک ۶۱۵ در اندازه ی ۲ متری ۳ ثانیه و در اندازه ی ۴ متری ۸ ثانیه می باشد که در ابتدا و انتهای به آهستگی حرکت می کند و در آخر نیز بوم به آرامی می ایستد. این مورد نیز به دلیل وجود برد کنترل قوی در راهبند فک می باشد. همچنین امکان نصب فنس تا ۳ متر بر روی بوم نیز وجود دارد.

طول بازو (بوم) راهبند هیدرولیک اهرمی فک ۶۱۵ ، ۵ متر است و سرعت حرکت بازو برای باز شدن کامل در ۶ ثانیه انجام میگیرد. عملکرد سیستم راهبند فک ۶۱۵ هیدرولیکی میباشد و دارای قدرت بسیار بالایی است. ولتاژ ورودی موتور راهبند۲۲۰ ولت میباشد و توانایی یا قابلیت نصب برق اضطراری را دارد تا در زمان قطع شدن برق نیز بتواند به کار خود ادامه دهد.

ولتاژ ورودی ۲۲۰
سرعت باز کامل شدن ۵ ثانیه
دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت
دارای سیستم الکترومکانیک کاهش سرعت (دو سرعته)
تردد نامحدود (سیستم هیدرولیک)
دارای بوم ۵ متری
کارکرد نیمه صنعتی و خانگی
کیفیت برتر کلاس A جهانی، ساخت ایتالیا
قابلیت نصب بوم تاشونده
گارانتی ۴ ساله خدمات پس از فروش ۱۵ ساله

راهبند فادینی

راهبند فادینی مدل BAYT980

کمپانی فادینی که در دهه ۶۰ میلادی تاسیس شده است، امروزه یکی از اصلی ترین تولید کنندگان پیشرو در سیستم های اتوماتیک گیت ورود و خروج در دنیا می باشد که در بیش از ۵۰ کشور نمایندگی دارد. این کارخانه از ابتدای فعالیت خود، به سرعت رشد کرده و به طور تخصصی در رابطه با توسعه، طراحی، تولید و تجارت سیستم های کنترل دسترسی، با کاربرد های صنعتی، تجاری و مسکونی، فعالیت می کند.
شرکت فادینی با هدف کنترل و تمرکز بر تمام عملکرد های درخواست شده، یکی از اولین شرکت هایی است که از ریز پردازنده ها استفاده نموده و امروزه به بالاترین سطح در ظرفیت تولید و نوآوری تکنولوژی رسیده است.
بوم این راهبند از جنس آلومینیوم قطبیده شده است. فرم بیضی و گوشه های گرد آن باعث ایمنی بیشتر دستگاه می شود. این راهبند با یک سوییچ کلید یا ریموت کنترل عمل می کند. BAYT 980 با هر فرمان به روی یونیت، بوم را به بالا حرکت داده تا مسیر باز شود. بوم این راهبند دارای برچسب های انعکاسی قرمز رنگ می باشد. لوازم جانبی این راهبند را می توان روی یک پایه ثابت و یا تاشو نصب کرد. BAYT 980 دارای چراغ LED چشمک زن قرمز رنگ، کابل فلزی زنجیری برای بهبود بخشیدن به استحکام با طولی بیش از ۷٫۴m می باشد.

قابلیت اتصال به کلیه دستگاه ها کنترل تردد، پوش باتن، کارت خوان، دوربین پلاک خوان و غیره
دارای سیستم ایمنی ضد برخورد در هنگام باز و بسته شدن
دارای حرکت بسیار آرام و روان با قابلیت ترمزگیری در انتهای حرکت
سیستم کنترل دستی در زمان قطع برق
مناسب برای کارکردهای صنعتی و خانگی
قابلیت اطمینان بالا ، ایمن، زیبا و بدن صدا
مقام در برابر هر شرایط آب و هوایی
تردد نامحدود (با بهره گیری از سیستم هیدرولیک پیشرفته و قوی)
دارای بوم قابل تنظیم ۳ تا ۶ متری
گارانتی ۴۸ ماهه

راهبند خودرو فک ۶۴۰ FACC

راهبند فک ۶۴۰ با بازوی ۷ متری که قابلیت تنظیم ارتفاع را دارد مناسب برای مکان های پردد تردد مانند ورودی مجتمع ها و اماکن تجاری و … می باشد. Faac 640 جزو سیستم های کنترل تردد هیدرولیک می باشد که طراحی تانک روغن و اتصال آن بصورت کامل کارشناسی شده انجام پذیرفته است، و استفاده از سیستم هیدرولیک باعث شده تا این راهبند قابلیت استفاده مداوم را داشته باشد که یک مزیت نسبت به سیستم های موجود در بازار محسوب می کردد. عملکرهاي راهبند ۶۴۰ می توانند با ١٠٠ % چرخه کار بطور دائمی کار کنند، زیرا به فن خنک کن مجهزند.  سامانه محرکه این راهبند متشکل از یک بلوک هیدروپمپ (پمپ روغن) تانک روغن هیدرولیک وشیر های مربوطه که به صورت کاملاً آبندی شده و متمرکز طراحی شده اند و همچنین یک عدد بازوی هیدرولیک می باشد که به دلیل استفاده دقیق و کارشناسی شده از سیستم هیدرولیک این محصول را کاملاً برتر و متمایز از سایر راهبند های موجود در بازار کرده است.
محصول فوق ساخت کمپانیFAAC ایتالیا (يكي از بزرگترين و معتبرترين توليد كننده انواع درب بازكن هاي اتوماتيك درجهان) بوده و از چهار سال گارانتی هالوگرام دار و پانزده سال خدمات پس از فروش برخوردار میباشد.
  ولتاژ ورودی ۲۲۰
  سرعت باز کامل شدن ۶ ثانیه
دارای تکنولوژی فن خنک کننده
دارای مرکز کنترل ۲ سرعته

 مجهز به اینکودر جهت برگشت میله در صورت برخورد با مانع
  دارای ترمز در ابتدا و انتهای حرکت
 
طراحی ۲ سرعته فک ۶۴۰ باعث شده که سرعت حرکت بوم در ابتدا و انتهای حرکت آهسته شده و به آرامی باز و بسته شود.  و در طی ۶ ثانیه این راه بند بصورت کامل باز و یا بسته گردد.

نکات مهم خرید راهبند,تفاوت راه بند هیدرولیک با الکترومکانیک,روش نصب راهبند,روش کنترل راهبند از طریق کامپیوتر,لوپ دیتکتور,ریدر برد بلند RFID راهبند,عیب یابی راهبند,فتوسل (چشم ایمنی) آینه دار,روش نصب کلیدروش نصب کلید دستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا