جک درب های کنترل از راه دور
ژانویه 9, 2021
کرکره برقی درب مغازه و ساختمان
ژانویه 11, 2021
نمایش همه

دزدگیر اماکن و مشخصات آنها

 

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان کارکرد بسیار ساده ای دارد و با تشخیص تردد های غیر مجاز، با اعلام آن شما را آگاه می کند. این اعلام می تواند به صورت آژیر بلند و همگانی باشد، به علاوه اینکه می تواند با استفاده از دستگاه تلفن کننده به گوشی تلفن شما خبر دهد. این مجموعه می تواند چند رله خروجی آزاد را هم در اختیار شما بگذارد تا با اتصال آن به سیستم روشنایی یا گرمایش منزل، از راه دور هم آن ها را فعال یا غیر فعال کنید.هر سیستمی که باعث جلوگیری از سرقت و یا کند شدن و دشواری سرقت هر وسیله ای گردد، یک نوع دزدگیر می باشد. حال اگر این دزدگیر برای جلوگیری از ورود به مکانی باشد دزدگیر اماکن نام دارد و در صورت استفاده از آن در خودرو یا موتور سیکلت، دزدگیر خودرو یی نام گرفته است.

دزدگیر اماکن و مشخصات آنها

دزدگیر خودرو

این نوع دزدگیر ها به گونه ای طراحی شده اند که هر گونه ورود اشخاص غیره را به داخل خودرو یا صندوق و موتور شناسایی کرده و با به صدا در آوردن آژیر، صاحب خودرو را آگاه ساخته و اطرافیان را از این ورود غیر قانونی مطلع سازند. سنسورهای دزدگیر خودرو به گونه ای طراحی شده اند که به روشهای گوناگون نفوذ را شناسایی نمایند. اصلی ترین سنسور دزدگیر خودرویی، سنسور میکروسوئیچ دربها می باشد که در صورت باز شدن هر کدام از دربها فعال میگردند. اما این سطح حفاظت با آنکه بسیار خوب است اما ضعف هایی نیز دارد. به طور مثال با شکست شیشه خودرو و سرقت، این سنسور عمل نمی کند، پس می بایست از سنسور چشمی روی داشبورد خودرو استفاده گردد تا در صورت تشخیص هر گونه تحرک در محیط خودرو، سیستم اعلام سرقت فعال گردد.در مدلهای پیشرفته تر سنسور لرزش نیز اضافه میگردد تا سیستم دزدگیر خودرو در زمانی که سارق به اجزای خارجی خودرو مثل لاستیک و چراغها نیز دست بزند، فعال گشته و او را از این اقدام سوء منصرف سازد. گستردگی سیستم اعلام سرقت خودرویی آنقدر پیشرفت کرده که بسیاری از قابلیتهای دزدگیر خودرو بر روی ریموت آن خلاصه شده و صاحب خودرو می تواند در صورت تحریک شدن دزدگیر مکان دقیق ورود غیر قانونی یا دستکاری را بر روی ریموت مشاهده نماید.

تولید حفاظ و محصولات خدماتی و نصب سیستم های حفاظتی

دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن همانطور که از نامش پیدا است، یکی دیگر از انواع محصولات حفاظتی در ساختمان به شمار می رود. دزدگیر ها کارکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده به جا و مناسب از دزد گیر اماکن می تواند تاثیر مهمی در امنیت منزل و محل کار شما داشته باشد. این دزد گیر ها از سنسور های خاص خود بهره می برند. به این شکل که سنسور ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می آورند.اصلی ترین این سنسور ها سنسور تشخیص حرکت است. تشخیص دادن حرکت توسط این سنسور ها با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام می گیرد. این حسگر را می توانید در هر جای ساختمان به کار برید. می توانید آن ها را در جاهایی مانند ورودی ها، راهرو ها بالکن و غیره نصب کنید. از معروف ترین برند های دزدگیر اماکن می توان به کلاسیک، بتا و پارادوکس اشاره کرد. تعداد بسیار زیادی محصول در بخش های مختلف وجود دارد. می توانید با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸