کنترلی کردن درب منزل به چه معناست؟
نوامبر 1, 2021
کاربرد و مزیت جک بازویی درب فولادی حیاط
نوامبر 1, 2021
نمایش همه

درب جک دار پارکینگ چه مزیتی دارد ؟

برای اینکه در هنگام خرید جک برقی پارکینگ و جک دار کردن درب به عنوان درب جک دار پارکینگ با قیمت های مناسب و بالاتر باشد ، باید به مواردی مانند د شمالی و جنوبی بودن مکان درب خودرو _ نوع درب حیاط و پارکینگ _ تک لنگه و دو لنگه بودن _ وزن درب و شرایط ویژه انواع برند جک پارکینگی و ساختار جک درب پارکینگ را باید مورد بررسی و کنترل قرار داد .

جک درب پارکینگی

جک برقی به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرند:

استفاده از ریموت دستی و یا استفاده از حسگر چشمی. درب های جک دارهیدرولیکی، پنوماتیک و گیربکسی که در دسته درب اتوماتیک است، بااستفاده از سیستم هیدرولیکی و الکترومکانیکی، با استفاده از یک ریموت دستی در مواقع لازم باز و بسته می شوند. از این درب ها برای آسانی تردد و امنیت در پارکینگ ها استفاده می شود. انواع نوع دیگری از درب های اتوماتیک درب های کشویی شیشه ای هستند که از حسگری استفاده می کنند که با بررسی حرکت در مقابل درب، به طور اتوماتیک باز می گردند این درب ها در مکان هایی مانند بیمارستان ها، فروشگاه ها، بانک ها و… کاربرد دارند.

کاربرد جک برقی پارکینگ

انواع موتور جک پارگینگی بر حسب ولتاژ

جک های پارکینگی به طور معمول با دو ولتاژ ۲۴و ۲۲۰ولت هستند که هر کدام مزایا و معایبی دارند. جک های پارکینگی ۲۲۰ ولت قدرت بیشتر آنها نسبت به جک های ۲۴ ولت هست،اما با تردد بیش از حد خودرها این نوع جک ها داغ کرده و سویج دمایی آن خاموش میشود و جک به مدت ۳۰ دقیقه از کار میفتد تا موتور ان خنک شود.جک های ۲۴ولت پارکینگی داغ نمیکنند و در صورت قطع جریان برق میتواند از باطری پشتبانش بهره ببرد درحالی که جک های ۲۲۰ولت این قابلیت را ندارند.

قیمت نصب درب کرکره اتومات برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸