مزیت کرکره ریموت کنترلی اتومات
1 اکتبر 2021
نصب کرکره اتومات رنگ سفید و مشکی
19 اکتبر 2021
نمایش همه

خرید کرکره اتومات کرم و قهوه ای

بهترین رنگ کرکره اتومات کرم قهوه ای و دیگر تنوع رمگی با رنگ الکترواستاتیک میباشد زیرا مقاومت و استحکام بالایی در برابر آلودگی داشته و بیشتر از ۳ برابر رنگ های معمولی در برابر زنگ زدگی مقاوم تر میباشد. با تغییر شرایط جوی رنگ های الکترواستاتیک کیفیت بالایی داشته به همین دلیل میتوان از آن ها برای کرکره های مغازه ها و ساختمان ها استفاده کرد.

 

کرکره اتومات کرم قهوای

 

طریقه رنگ آمیزی تیغه کرکره برقی

رنگ آمیزی کرکره برقی کمک شایانی برای ایجاد هماهنگی با نمای نصب کرکره میکند و هچین کمک به کسب و کار شما نیز میکند هر چه رنگ کیفیت بالاتری داشته باشد زمان بیشتری میشود از کرکره برقی استفاده نمود برای رنگ آمیزی کرکره باید سطح تیفه کاملا پاک باشد تا بعدا دچار ناهمگونی نگردد قبل از رنگ آمیزی کرکره میتوان سطح مورد نط را آبکشی نمود تا آلودگی های احتمالی بر اثر فشار آب از بین برود.

 

خرید کرکره برقی اتومات کرم

 

کرکره برقی مناسب ویلا

برای ویلاهایی در دست ساخت با طراحی مدرن تقریبا رول کرکره داخل محل موجود بالای نما رول می گردد برای ویلاهای شیروانی شده کرکره برقی می تواند داخل فضای بین ورق های شیروانی تا سقف کاذب رول گردد و عملاً وقتی کرکره بالا است رول دیده نمی شود ولی اگر ویلای ساخته شده است و اقدام به نصب کرکره کنید دیگر نمی توان رول را داخل سقف کاذب مخفی کنید بنابراین می توانید رول را کاور کنید تا زیباتر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا