قیمت کرکره برقی چقدر است ؟
24 اکتبر 2021
نصب و فروش کرکره برقی لوکس
24 اکتبر 2021
نمایش همه

خرید و فروش درب قرقره ای

تیغه کرکره ها بر قیمت نصب کرکره برقی موثر است
تیغه ی کرکره های برقی از عوامل تعیین کننده ی دیگر قیمت هستند. قیمت درب کرکره ای پارکینگ از جنس فولادی و آلومینیومی هزینه ی مناسب تری نسبت به انواع شفاف و پلی کربنات دارند. جهت تعیین قیمت درب قرقره ای پارکینگ نوع آلومینیومی ساده هزینه کمتری نسبت به نوع پانچ دار دارد ولی نوع پانچ دار برای پنجره ها می توان از تیغه های پلی کربنات استفاده نمود که نمای بسیار جذاب و نور مناسبی برای فضا فراهم می کنند ولی باعث افزایش قیمت فروش نصب کرکره برقی می شوند.

خرید درب رولی کرکره برقی قرقره ای

کرکره گالوانیزه فولادی

کرکره هاب گالوانیره از نوع آهن میباشند پس طبیعی است که بر اثر گذشت زمان در صورت وجود خط و خش در کرکره دچار زنگ زدگی شود نوع سبک آنها زود تاب بر می دارد، کج رول می شود و خرابی زیادی دارد. تیغه گالوانیزه فوم دار هنگام حرکت صدای کمی تولید می کنند به دلیل وجود فوم در صورت تابش مستقیم آفتاب به جداره آن کمتر حرارت را به داخل انتقال می دهد، بنابراین برای درب پارکینگ و همچنیبن درب سوله مواد غذایی مناسب میباشند کرکره برقی فولادی سنگین بعنوان کرکره برقی ضد سرقت بانک و مغازه استفاده می شوند نوع سبک گالوانیزه فوم دار و فولادی اصلاً توصیه نمی گردد.

انواع کرکره برقی رولی

برند موتور بر قیمت درب کرکره ای موثر است؟

قیمت کرکره اتومات بسته به موتئر و تیغه متغیر است اگر موتور کم توان تری نسبت به وزن تیغه ها انتخاب شاید قیمت موتور کرکره برقی شما ارزانتر میشود ولی هزینه تعمیرات و تعویض آن بیشتر از هزینه اولیه شما خواهد شد. کرکره درب برقی و درهای امنیتی از زندگی شما در برابر صدمات ناشی از باد، طوفان، باران و برف محافظت کرده و در هوای طوفانی ، می توانید درب های کرکره ای و کرکره برقی خود را به پایین بکشید تا محل کار خود را از هر چیزی که ممکن است به محل کار شما آسیب بزند ، محافظت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی سازه تک

سلام

برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما عزیزان هستیم.

09126788378 سروش سروش ایتا ایتا واتساپ واتساپ روبیکا روبیکا