نصب کرکره درب منزل چه مزیتی و ویژگی دارد ؟
اکتبر 24, 2021
هزینه نصب جک ریموتی درب پارکینگ چقدر است؟
اکتبر 31, 2021
نمایش همه

خرید و فروش جک ریموت دار درب پارکینگ

فروش جک ریموت دار درب پارکینگ اغلب برای ساختمان های مسکونی و کم تردد(نسبت به اماکن عمومی) است . همچنین جک های الکترومکانیکی برای درب های سبک مناسب تر است. این نوع از جک ها بر روی درب هایی نصب می گردد که عرض کمی داشته و همچنین درب ساختمان هایی که تردد کمی دارند. جک پارکینگی الکتروماتیک با نیروی چرخ دهنده کار کرده عملکرد این جک، موتور کوچکی در داخل بازویی دارد که قدرت را به گیربکس منتقل می کند و همین موضوع موجب می شود ماردون جک به حرکت در می آید و شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو می رود.

خرید جک درب اتوماتیک

جک هیدرولیکی الکتروهیدرولیک

این نوع از جک ها بر روی درب هایی نصب شده که عرض بیشتر و تردد زیادی دارند. جک الکتروهیدرولیک به وسیله فشار روغن عمل کرده و قدرت و استحکام این جک بسیار زیاد است و به علت استهلاک کمی که دارد از توانایی کار کرد نا محدودی نیز برخوردار می باشد. این نوع از جک ها برای درب های سنگین و همچینین اماکن پردتردد مانند ادارات استفاده می گردد درب های هیدرولیکی برای امنیت بیشتر و جفت شدن لنگه ها بر روی هم از قفل برقی استفاده می شود.

انواع جک درب هدرولیکی

جک درب پارکینگ

جک درب پارکینگ که با نام‌های جک پارکینگی ، جک برقی درب ، درب اتوماتیک پارکینگ و جک درب ریموت کنترلی پارکینگ شناخته شده اند. بیشتر درب‌ های پارکینگ‌ های اماکن عمومی، منازل و خصوصی دارای سیستم‌ های اتومات می باشد. یکی از انواع متنوع درب‌های اتوماتیک، جک درب پارکینگ است که بطور کلی جک پارکینگ برای باز و بسته شدن درب ورودی حیاط یا درب پارکینگ منزل یا درب ورودی محل کار را بطور اتوماتیک و تنها با فشردن یک دکمه روی ریموت انجام داده و راحتی و امنیت را به ارمغان می‌آورد.

کرکره برقی مغازه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonسفارش و نصب ← ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸